Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Divattervező szeretnék lenni,...

Divattervező szeretnék lenni, mi kell még ahoz hogy megvalósítsam és milyen iskola lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta divattervező szeretnék lenni. Most 13 éves vagyok jővőre megyek 7.-be vagyis kb. még van 1,5 évem eldönteni hogy melyik gimibe menjek a szüleim nem szeretnék hogy divattervezést tanuljak középiskolában mert hogy ha esetleg meggondolnám magam akkor tudjak mást is tanulni de állami iskolába ők se akarnak iratni mert apukám holland és szerinte nem annyira jó a magyar oktatási modszer és anyukám is így gondolja...ők annak örülnének a legjobban ha az AKG-ba (Alternatív Közgazdasági Gimnázium) mennék mert ott nem úgy tanítanak mint az állami iskolákban és szabadszelleműbb a tanítás meg művésziesebb ezért utána is tudnék divattervezést tanulni. Van 3 iskola ahová nagyon szeretnék menni az 1. a<br>

 Parsons The New School for Design (New York) ide szeretnék a legjobban menni mert állítólag nagyon jó iskola és régi vágyam hogy New Yorkban élhessek ide 1500 ember jár és 39280£ az oktatás ára, a 2. a Central Saint Martins (London) ez állítólag a legjobb divatiskola a világon és állítólag aki itt végzett annak biztos a siker de nem szivesen laknék Londonban ide 1200 ember jár és 13300£ az oktatás. A 3. pedig a Fashion Institute of Technology (FIT) (New York) ide is nagyon szívesen jarnék, ide 10000 ember jár vagyis sok esélyem lenne bejutni az oktatás ára 3034$/szemeszter a New York-ki lakosoknak és ha ide mennék tanulni akkor oda is költöznék... szóval kíváncsi lennék arra hogy mások szerint melyik a legjobb ezek közül.<br>

Ahogy befejeztem az iskolát alapítani szeretnék egy saját márkájú divat céget külföldön.A pénz nem lenne gond mert a szüleim gazdagok és apukám mondta hogy több tíz millíót rámáldozna hogy megvalósíthassam az álmomat és szerintem (nem nagykepüsködésből mondom) kreatív vagyok és jó az ízléses ráadásul szépen rajzolok és tudok varrni is. De azért mégis kíváncsi lennék hogy mennyi pénz lenne ezt megvalósítani és hogy milyen engedélyek kellenek ehhez, hogy tudnám magam reklámozni és híressé tenni a márkák, szükséges e elötte más helyeken tapasztalatokat szerezni, mennyi esélye van annak hogy befutok?....



2017. júl. 20. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Pár év múlva kinövöd
2017. júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Umaku ***** válasza:
13-éves vagy, hogy kimehess külföldre tanulni tudnod kell a nyelvet. Nagyon. És nem költözhetsz ki egyedül, 18-éves korodig, csak a gyámoddal. Amit akarsz az nagyon bonyolult dolog és sok előkészületet igényel. Mégha sikerülne is kitanulnod nagyjábol a dolgokat, tökéletesen tudni angolul stb akkor is 0,01%-a az esélye annak hogy felvesznek. És nem hiszem hogy a szüleid komolyan olyan HU de gazdagok lennének.
2017. júl. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én már 15 éves vagyok és nekem is kis korom óta nagy vágyam divattervezőnek lenni és tudom, hogy ez meg is fog valósulni mert bízni és csinálni, törekedni kell. Nekünk sem akadály a pénz szerencsére. Én majd cég vállalat vezetést akarok tanulni mivel abból is fel lehet építeni egy híres sikeres divat céget. Én is rengeteget gondolkoztam, hogy ki-e menjek külföldre tovább tanulni az egyetemre mivel nekem is ugyanúgy nagy álmom New York. De rájöttem, hogy én befejezem az egyetemet és utánna pár éven belül kiköltözök New Yorka. Én mindig a jövőre koncentrálok és megtervezem az életem. Vagyis gondold át, hogy van-e szükséged ki menni külföldre. Remélem meg fog valósúlni az álmod.
2017. júl. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!