Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lecseréljem az Armani órámat...

Lecseréljem az Armani órámat egy Apple Watchra?

Figyelt kérdés

Elég régóta szeretnék egy apple watchot, és ha eladnám a mostani órámat, akkor ki is jönne belőle. Barátok véleményét ki is kérdeztem róla, de azt mondták, hogy túl kocka, ha valakinek okosórája van.

Szerintetek ez mennyire igaz?

Melyik a praktikusabb?

Illetve lányok ti mit hordanátok inkább: egy szép női karórát vagy egy okosórát?



2017. júl. 20. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem szép az Apple Watch, semmi stílus se elegancia nincs benne és nem is hasznos. Közelében sincs egy Armani órának. Férfi vagyok szóval az utolsó rész rám nem vonatkozik, de sokkal jobb megjelenése van egy Armani órás lánynak mint egy okosórásnak.
2017. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem van Apple Watchom,kaptam a telefonomhoz.Ha nem kaptam volna soha az életben nem vettem volna meg,egyrészről szerintem nagyon otromba lett,másrészről pedig semmi haszna.Eddig kb 2x volt hasznos számomra pedig már megvan egy jó ideje.Mindennap viselek órát de az okos óra 5x ha volt a kezemen.Én a helyedben megtartanám az Armanit,pláne mert nagyon szépek,én is imádom az enyémet.Esztétikusabban mutat egy kézen az Armani.
2017. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Okés, akkor marad a mostani, max később meglepem magamat egy aw-vel :)
2017. júl. 20. 20:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Az okosóra biztos nem lesz értékálló, pár év alatt elavul. Egy hagyományos órában max elemet kell cserélni, vagy még azt se.
2017. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet a korábbi válaszolókkal.


Az Armani karóraként értéktelen. Az Apple Watch legalább praktikus, bár tényleg van egy kis geekes íze. Viszont szintén értelmezhetetlen karóraként, mert nem karóra, hanem elektronikai cikk (mint pl. egy telefon), így pont ugyanannyira hamar avul el, vagyis nem értékálló.


Ha értékálló, szép és jó órát szeretnél, akkor vegyél egy japán vagy svájci órát (nem divatmárkásat).


Apple Watchot pedig akkor, ha nem tudsz neki ellenállni, mert kell. De azt akkor ne azért vedd, hogy legyen egy órád, hanem hogy legyen egy Apple Watch-od. ;)

2017. júl. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Haha, köszönöm szépen utolsó :D
2017. júl. 21. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!