Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem érezni rajtam a...

Miért nem érezni rajtam a parfümöt?

Figyelt kérdés
Aqua Di Gio Armanit férfi parfümöt vettem jó drága volt a Douglasban,100% eredeti.Elsőre megtetszett és azt vettem.Hazamentem magamra fújtam 3 szor, 2- t a nyakamra , 1 et a csuklómra és összekentem.Baromi jó volt az illata.Elmentem a munkahelyemre kérdeztem a munkatársaimat érzik e rajtam.Közelhajolva is alig érezték,én éreztem magamon.De 3-4 óra elteltével már magamon sem éreztem egyáltalán.Az mi már hogy egy ilyen kis sz*r parfüm drága és alig érzik, mig egy eau de toilette akár egész nap is eltart,jóval erősebb,több van benne és olcsó? Mit kezdjek ezzel a parfümmel? Nagyon tetszik az illata,de 3-4 óra elteltével lepárolog rólam.Nem szeretném eladni,meg szeretném tartani de hogy legyen erősebb többet fújjak magamra, vagy a pólómra fújjam? Mit tegyek?
2017. júl. 22. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
A gagyinak jót tesz ha ruhára fújod. És ne dörzsölgesd, nem pina!
2017. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajna ez a trend, egyre hígabbak a parfümök. Vegyél egy 5ml-s üres fújóst, fújj át valamennyit, vidd magaddal és napközben tudod frissíteni.
2017. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De hogy lehet egy ilyen draga eredeti 20 ezres parfum ilyen gyenge? Esku az osszes eu de toilettem eddig sokkal jobb volt mint ez a sz*r es olcso is meg tobb is van benne
2017. júl. 23. 03:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Vettél egy eredeti bullshitet! Engem meg pontozzatok le, csak segiteni akartam. Nem az a baj hogy híg, hanem hogy szar! A híg illata csak gyenge, de attól még tartós lenne.


Hamisítvány akár a boltban is lehet!

2017. júl. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!