Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lobe piercinget tenyleg csak...

Lobe piercinget tenyleg csak 1 napig nem erheti uszodai viz? Normalis, hogy a piercinges nem fertotlenitett loves elott?

Figyelt kérdés
Ma elmentem egy piercingeshez. Van 1 par fulbevalo a fulemben, a bal fulembe szerettem volna a lyuk fole 2-t. Berajzolta es mar lotte is. Szamomra nagyon fura volt,hogy nem fertotlenitett. A loves utan megkerdeztem,hogy hany napig nem ertheti viz,illetve mikor mehetek uszodaba. Azt a valaszt kaptam,hogy holnap mar mehetek is uszni. Rakerdeztem arra is,hogy mivel kezeljem a gyogyulas alatt: semmivel, tetran kenoccsel,ha begyulladna. Szerintem nem vegezte szakszeruen ezt az egeszet,es meg vagyok ijedve.(lehet nincs igazam) Szerintetek mikor menjek uszni,es az jo,ha tetrannal kenem naponta parszor? 13/L
2017. júl. 24. 21:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Kosz mindenki. Orulok,hogy segitettetek.
2017. júl. 25. 13:42
 2/3 anonim válasza:

Grat. Egy szerencsetlent fogtal ki.

Mindig kell elotte fertotleniteni, es kesztyuvel csinalni!

Ha nincs begyulladva akkor nincs baj, foleg ha kented utana gyogyszertari alkohollal.

Viz pedig en ugy tudom piercingeknel hogy 3 het min. Uszodai vizre ertem. De lehet ebben tevedek, en nem jarok.

Amugy meg en anno 1 max 2 szer kentem a piercingjeim szoval nem kell sokszor.

2018. nov. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahol lövik, az nem piercer.

Talán kozmetikus..

Szakszerű helyen szúrnak és fertőtlenítenek.

2019. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!