Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha leborotváltam a karom...

Ha leborotváltam a karom utána fájdalmasabb lesz az epilálás?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve epilálom az alkarom, és most egy műtét miatt eléggé elhanyagoltam pár hete, ezért olyan hosszú lett, hogy nem mertem leepilálni, ezért leborotváltam, és gondoltam, majd ha kezd visszanőni pár nap múlva, akkor epilálom. Hülye ötlet volt? Egyébként ti hogy szőrtelenítitek a karotokat? Nektek mi vált be?
2017. júl. 25. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
A hosszúság nem befolyásolja, max. azt, hogy ha túl rövid a szőr, akkor nem tud belekapni az epillátor és ezért nem is tépi ki. Egyébként én csak a lábamat epillálom, de ha sokáig nem csinálom, csak borotválom és rendesen visszanő mindenhol, akkor nagyon tud fájni, de mikor egyszer megcsináltam és utána elkezd nőni és nem olyan sűrűn, akkor szinte nem is érzem már
2017. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!