Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért jön le normálisan a szőr?

Miért jön le normálisan a szőr?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok borotvát és technikát kipróbáltam, de mégse jön le soha normálisan a szőr. Sokszor van, hogy már 5x is átmegyek a területen és mégis minden egyes szőrszál ugyanúgy ott van. Mi lehet ennek az oka és mit tehetnék ellene? 16/L

2017. júl. 31. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl hosszúra hagyod. Melyik testrészről van szó?
2017. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy nem elég éles a borotva. Az eldobható borotva sajnos 2-3 használat után már kuka.
2017. júl. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Főleg láb és hónalj. Akkor is ez van, ha teljesen új borotvát használok.
2017. júl. 31. 12:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Kimosod a szőrt a pengék közül minden húzás után?
2017. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem
2017. júl. 31. 13:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy a bőr alatt van.

Nekem is volt olyan, a térdem alatt, hogy borotváltam, borotváltam vagy 5x áthúztam a területen és még mindig ott volt. Kicsit megkapargattam a felületét, leszedtem róla azt a nagyon vékonyka bőrréteget és le tudtam szedni azonnal borotvával.

Nézd meg, lehet neked is ilyen van.

2017. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ki fogom próbálni!:)
2017. júl. 31. 22:02
 8/8 anonim válasza:
Ha nem viszi a szőrt a borotva akkor koppintsd oda a csaphoz vagy a kádhoz párszor hogy kijöjjön a szőr belőle
2017. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!