Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek túlzás télen is...

Szerintetek túlzás télen is fényvédőt használni?

Figyelt kérdés
Vagy csak ezzel akarják eladni a fényvédőket?
2017. aug. 1. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Tekintve hogy sokan pár perceket vannak csak kint ilyenkor, vagy még annyit se mert autóznak, este meg korán sötétedik, így igen, szerintem túlzás.
2017. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Kinek mi. Nekem nem az. Szeretem az SPF-et.
2017. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem túlzás, uv sugárzás télen is van.
2017. aug. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Az UV-A sugárzás télen is ugyanúgy károsít, mint nyáron. Más kérdés, hogy télen max az ember arca van szabadon, elég azt bekenni.

Ha meg túlzás is, én úgy vagyok vele, semmit nem számít, felkenem-e reggel a fényvédőt, vagy nem, de a lelkemet megnyugtatja, ha rajtam van télen is, hátrányomra meg nem fog válni úgysem :D

2017. aug. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha sielni mész, állítólag ott kell (arcra), mert nagyon brutál ahogy a hóról visszaverődnek a sugarak. De hétköznapi körülmények között idehaza március- áprilistól van egy kis uv, úgy erősödik nyár felé haladva, októberre meg szinte megint semmi. Ezért mondják azt, hogy a téli hónapokban szedjünk szintetikus D-vitamint, mert akkor nincs elegendő napfény az előállításához. Ha egy kis D-vitaminhoz is kevés, akkor azt gondolom a leégéshez meg még kevesebb, szóval nem hiszem, hogy télen szükség lenne a naptejre. Max ha az illető albínó, vagy a trópusokon lakik.
2017. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
Én használok, így nekem nem túlzás. Annyi hogy télen csak az arcomra kenem, a többi évszakban meg mindenre ami kilátszik.
2017. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!