Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért jogos bántani a vékony...

Miért jogos bántani a vékony lányokat?

Figyelt kérdés
Kb kezd elegem lenni, abból, hogy minden felesleggel rendelkező lányt pátyolgatnak, és megy a "fogadd el magad" "te így is szép vagy, így néz ki egy igazi nő." Miért van az, hogy egy vékony lánynak gondolkodás és bűntudat nélkül odavetik a 'De megetetnélek", "Szoktál enni?", "Jajj de sovány vagy" megjegyzéseket.Ha egy kövér lánynak valaki azt mondaná ,hogy "kövér vagy, fogynod kéne" kb összedőlne a világ. Félreértés ne essék, nem bántani akarom a molett lányokat de azért ez egy picit igazságtalan nem? Mikor lesz már vége a "csontokkal csak a kutyák játszanak" megjegyzéseknek?
2017. aug. 4. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Te ezeket veszed észre, de hidd el, kapjuk mi is a beszólásokat.
2017. aug. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Természetesen nem jogos.

Mikor a kövérebbek azt mondják, hogy "csontokkal csak a kutyák játszanak", pont olyanok, mint azok, akik dagadtozzák őket.

2017. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Dehogyis pátyolgatják. A sulimban vannak ritka bunkó emberek, és egyik szegény 9.-es "telt" lányt folyton leszólnak.
2017. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Ezt én is észrevettem. Sok helyen csak azt olvasni, hogy molett lányokat szereti mindenki, akin van mit fogni, egyfolytában csak az ő kis lelkük van óvva, senki nem veszi figyelembe, hogy közben a vékony lányok önbizalma a földbe van tiporva.

Sok olyan lány van, aki hiába eszik, nem tud hízni. Én is vékony vagyok, 175 centi és 57 kiló, viszont van fenekem és mellem, teljesen elégedett vagyok.

A rokonaim többsége el van hízva, ki szülés miatt, ki csak úgy. Soha egy rossz szavam nem volt hozzájuk, az alkatukkal kapcsolatban meg végképp nem, de én a múltkor megkaptam az egyiküktől, hogy te még mindig gebe vagy? De én egy rossz szót ne szóljak, hogy rajta 10 kiló plusz van. Ez akkor nagyon betalált.

Nekem sincs semmi bajom a molett lányokkal, de elegem van abból, a vékonyak vannak megalázva azért, hogy ők jobban érezzék magukat.

2017. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bántani senkit nem jogos.

A moletteket ma is épp úgy éri a kritika, mint a soványakat.

Bár nem árt elfelejteni, hogy itt az egészségesek kiesnek. Mert az hogy valaki vékonyabb vagy esetleg erősebb alkat, nem jelenti azt, hogy súlyproblémái lennének.

Egyébként mindenkit amiatt szólnak meg, ami igaz rá.

"-Gyere verjük meg a Pisit.

-Oszt' aztán miért?

-Ha van rajta sapka azér', ha nincs rajta akkor meg az azé'."

Kb. ez ilyen.

2017. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is rengetegszer tapasztaltam ilyent. Sőt már oda jutottam ,hogy tornaórán nem öltözhetek át nyugodtan anélkűl ,hogy beszolnának,hogy hizzak már egy kicsit , még mindig ilyen vézna szar vagyok?Persze elviselhetetlen ha valaki vékony ,sovány , de az teljesen rendben van ha egy 90 kg osztálytársam feszülős sortban és haspólóban mászkál.Mert hát elfogadja ő magát nem mintha nem lenne elég nagy az egója, de várja a pozitív megerősítést ,hogy ő így szép így jó.De ha én mondjuk beszólnék ,hogy hé te nem vagy egy kicsit túl teltt , nem veszéjezteti ez az egészségedet? Akkor ,hogy van ekkora pofán ne szóljak bele az életébe. Ő úgy szép ahogy van! Igazi nő nem mint én!

Amikor néha szünetekbe megeszek egy szendvicset akkor meg a lenéző nagy egóval rendelkező említett molett lány: Te jó ég ez eszik! Ez enni is tud? Ehet de úgyse fog jobban kinézni mint amilyen. És én egy rossz szót nem szólok hozzá, nemhogy a súllyát cikizném. Nekem nincs bajom a molett lányakkal, de mindenki törödjön a saját testével. Amíg én nem szólók bele mások életéba , ők miért az enyémbe? Nem értem miért jó ez a folytonos szivatás.

2017. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Aterzem a helyzeted. Nagyon adjak most a "modellek anorexiasok, a telt nok az igazi nok, iteljuk el azt aki fogyni akar vagy egeszsegesen elni" Miert mondom ezt? Mert rengeteg telt no mar nem telt, hanem kover! Le lehet nyugodtan pontozni, de ez az igazsag!

En mindig vekony voltam, hiaba eszek akarmennyit, mindig ilyen leszek. En inkabb csak az osztalytarsaimtol kaptam ilyeneket hogy "hizz mar egy kicsit", persze mindig az mondta nekem aki eppen fogyozott.:) Errol ennyit. Mondjuk az en onbizalmam ettol nem csokken, mert tudom hogy csinos vagyok es ennyi. Ezutan nyugodtan lehet beszologatni itt is.:)

2017. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Es meg hozzateszem: Igazi no NEM CSAK attol leszel ahogy kinezel, hanem a viselkedesedtol.
2017. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!