Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Adhatok egy tanáromnak "barágs...

Adhatok egy tanáromnak "barágság" nyakláncot?

Figyelt kérdés
Most ballagtam az általános iskolából. A német tanárommal mindig nagyon jó kapcsolatom volt, az egyik legjobb barátom lett. Most nyelvvizsgázni szeretnék, ebben is segít. Ezért is, és az elmúlt 4 évért szeretném valamivel meglepni, de valami olyannal, ami emlékezteti rám. Illik "barátság" nyakláncot adni egy tanárnak? Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. aug. 4. 23:14
 1/4 A kérdező kommentje:
*"barátság"
2017. aug. 4. 23:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit fura szerintem
2017. aug. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 $$$$$ ***** válasza:
Hat en nem tudom elkepzepno hogy egy tanarnak baratság nyaklancot adjak.pedig sok tanarommal vagyok jó viszonyban. De ezt csak te tudod eldönteni ,mert te tudod jogy mennyire vagytok jó viszonyban..
2017. aug. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Juj ez nagyon aranyos...biztos örülne neki...én annak idején az angol tanáromnak adtam,bár az karkötő volt... teljesen elvoolt olvadva...Mindenképp add neki oda...
2017. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!