Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy lánynak ilyen...

Hogy lehet egy lánynak ilyen vékony karja és ekkora combja?

Figyelt kérdés
[link]
2017. aug. 6. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Ez vékony? Ok...
2017. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
bäszki ennyire nem unatkozhatsz?
2017. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát csak furcsálom. De nagyon vékony, főleg könyöktől lefele. Én sovány vagyok, de még nekem is kétszer ekkora a karom.

Aránytalan, hogy a combja meg akkora.

2017. aug. 6. 16:54
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Ugy hogy terden van, es nagyobbnak tunik a combja ugy mindek.

Ha sovany lennel kerdezo nem lenne ketszer akklora a karod...

2017. aug. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy neked?:D
2017. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]


Itt még jobban látszik.

Csak kiváncsiság.

2017. aug. 6. 20:39
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki ugyanoda hízik először, a legtöbb ember meg nem egyenletesen hízik. Szóval van akinek a lába, csípője és feneke előbb hízik el, mint a felsőteste, karjai. Másiknál meg épp fordítva van, piszkafa lábaik vannak, miközben felül olyanok mint egy szikla.
2017. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
100%
Mert be van hajlítva a combja és "szétterül", ezért látszik nagyobbnak. Én is sovány vagyok, de ha leguggolok vagy úgy ülök hogy a combom is a széken van, akkor persze hogy aránytalanul vastagnak látszik. Ha felállok, meg visszaáll és megint vékony. Amúgy egyáltalán nem vékony a csaj karja, ez tök átlagos, normális kar.
2017. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sovány ez a kar. Teljesen átlagos normális vastagságú kar. Az enyém kb ennek harmada, meg is kapom napi szinten hogy milyen gebe vagyok. Szóval ne aggódj nem aránytalan a tested
2017. aug. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!