Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehetek AVON...

Hány éves kortól lehetek AVON tanácsadó?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, szeretnék egy kis pénzt keresni, hogy apukámnak ne kelljen ruhákra költenie nekem még a 2 kishúgom mellett. Az ő neve alatt lehetek tanácsadó?

2017. aug. 11. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz.
2017. aug. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16 éves kortól lehetsz Avon tanácsadó!
2017. aug. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Igen lehetsz! Ha saját néven szeretnéd akkor 18 éves kortól lehet de ha apud nevén van akkor már most is lehetsz:)

(Én is 16 évesen kezdtem bele)

2017. szept. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én 14 évesen kezdtem.

16 éves kortól lehetsz saját neveden, de csak úgy tudsz rendelni hogy amikor átvszed a csomagot akkor fizeted ki.

18 éves kortól már csekkel ks rendelhetsz.

2017. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

16 éves kortól lehetsz a saját neveddel Avon tanácsadó, de 18 éves korodig a csomagot a kiszállításkor rögtön ki kell fizetni (=nincs hitelkereted, ezalatt nincs lehetőséged a csomagot később befizetni).


Apukád nevével is csinálhatod.

ápr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!