Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magasnak vagy alacsonynak...

Magasnak vagy alacsonynak jobb lenni?

Figyelt kérdés

Én elég magas vagyok (176 cm) de van amikor úgy érzem hogy milyen jó lenne egy 10 cm-vel alacsonyabbnak lenni.

(pl:ha felszeretnék venni egy magassarkút)


Ti megvagytok elégedve a magasságotokkal?

Hány cm vagy?


2010. máj. 24. 14:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

168 centi vagyok és nekem ez pont ideális :D

19/L

2010. jún. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23%
Csajoknak az a jó ha 170 alatt vannak szerintem. Én sajna csak 173 vagyok, azért sztem 180nak jobb lenne lenni, mert akkor már kevesebb csaj lenne nálam magasabb. 17f
2010. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
én elég magas vagyok... 180 cm .... csak az zavar, hogy kevés fiú van, aki bejön és magasabb is nálam :) de amúgy én kisebbfajta magassarkút is hordok, az nem gáz sztem. a sulinkban is van egy csaj, 185 cm kb, és 10 centis magassarkú cipőket hord... kissé kimagaslik a tömegből, de jól áll neki
2010. jún. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
micsoda mázlista vagy 176 centivel! én a helyedben örülnék neki. pont ideális. modell alkat :))
2010. jún. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én is benyögök már valamit, így egy év után is.:D

Én most 13 vagyok (lány) és 160 cm. Az osztályban majdnem mindenki magasabb nálam, ami zavaró. Igaz, még bőven nőhetek, de akkor is. Hiába "cukik" az alacsony lányok, én nem "cuki" akarok lenni...

Magasnak lenni egyértelműen jobb, mert kevésbé sanszos a kisebbségi komplexus.:D

Meg egyébként is; inkább te nézzél le másokra, mint ők rád...:D

2011. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én megvagyok elégedve a magasságommal ami 157,5 cm igy 15 évesen :) ... Biztos, hogy még fogon nőni de nagyon remélem, hogy nem.Imádom, hogy kicsi vagyok.Az egyik barátnőm 175 cm fel kell néznem rá :D
2012. febr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

173cm vagyok, ami aránylag magas, de én imádom :D A barátom 180centi, és szereti, hogy nem kell hozzám lehajolnia. Rengeteg előnye van a magasságnak. Jó érzés, hogy felnéznek rám néhányan, és jó alakom van. Hosszú lábak, arányosan elegánsan. Nem akarnék pici lenni ><

18/L

2014. máj. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!