Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen formájú valójában is...

Milyen formájú valójában is akkor a fejem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok annyira elfoglalva magammal, de az utóbbi időben azt vettem észre a fényképeken, hogy sok helyen különbözik az arcformám. Az egyik képen hosszúkás a másikon meg kerek...na most akkor csak a fények játszanak?

2017. aug. 14. 00:42
 1/5 A kérdező kommentje:
14L
2017. aug. 14. 00:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Küldj képet :D
2017. aug. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkább a fényképezési szög számít nem feltétlenül a megvilágítás, habár az is módosíthat rajta.

Hasonlót én is észrevettem magamon.

2017. aug. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát én már nem is tudom, csak kicsit furcsa érzés, hogy az ember saját maga nem tudja, hogy hogyan is néz ki valójában.
2017. aug. 14. 02:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg magad a tükörben :D Esetleg vigyél magaddal egy két fényforrást (pl telefon ledje) és játsz egy picit az árnyékokkal. Meglepő miket ki lehet hozni.


Amúgy ez olyan hogy egyik irányból nézed kör másikból meg négyzet. A tárgy alakja henger pedig.


De ilyen hatás akár a lábaddal is lehet. Megfelelő szögből fotózva (egyiket oldalról, másikat előlről) már természetellenes különbségek is felfedezhetőek.


De ha pl lentről felfelé fotózol akkor nagyobb lesz a tokád, fentről lefelé pedig a csípő kisebbnek tűnik, szélesebb a váll és nagyobbak a mellek. Perspektivikus látás miatt van, amit távolabb van az ugye kisebb és amiatt látod magad másnak más szögből.

2017. aug. 14. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!