Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel gyantázzak otthon?

Mivel gyantázzak otthon?

Figyelt kérdés

Egyedül szeretném csinálni és otthon.

Elég szégyenlős vagyok meg kellemetlen is.

Először csinálnám.

Melyik terméket ajánlanátok?

Ha jól tudom van olyan amit melegen kell felkenni és lehet tépni,szenvedni. Nem kell hozzá semmi. Magát a gyantát fogjuk meg.

Mit lehet hidegen használni?

A házi készítésű gyanták mennyit érnek?

És utána mit használjak a bőrömre?

Bármilyen testápoló megfelelő?



2017. aug. 14. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát egyedül nehéz lesz, főleg hogy először csinálod majd. A mikróban melegítőst nem ajánlom. Nem tudod milyen melegre kell és komoly égési sérüléseket szerezhetsz!Én a jól bevált patronosat ajánlom. Bemész egy Nüblbe, vagy akár Dmbe és tudsz venni gyantamelegítőt és hozzá való patront. Én pl. Dm- vettem egy kis szettet. Volt benne lehúzó csík patron 2db és a melegítő. Nüblbe a melegítő 3-4 ezer körül van és hozzá a 100ml patron 200 ft. Illetve kell gyanta oldó olaj, amivel a maradék gyantát a bőrről letudod szedni könnyen. Utána pedig nyugtató krémet kell tenni. Vannak direkt gyantázása utána nyugtató készítmények.
2017. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vannak kész hideg gyanta csíkok. Amiket a kezed között vagy hajszárítóval kell melegìteni. Utánna rárakod a területre lefelé húzod a bőrt és szőrnövekedéssel ellentétben letéped.
2017. aug. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Patron?

Azt hitem olcsóbban és könnyen meg tudom oldani otthon.

Ne keseríts el.

Nincs valami előre gyártott dolog ami csak rásimítok és tépem :-)

A borotva sem a legjobb,mert itt-ott erősek a szálak-noha használom.

Csak most hosszabb időre kellene eltüntetni őket.

2017. aug. 14. 22:26
 4/13 A kérdező kommentje:

Pont most akartam kérdezni,hogy a hideg gyanta csík jó-e.

Az erősebb szőrszálakkal is elbánik?

Hányszor lehet használni egy csíkot?

Kell-e előtte valamivel bekenni a területet?

Eddig ezt tetszik a legjobban.

2017. aug. 14. 22:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Van ma már ezer féle. Mint ahogy a második válaszoló is írta van ilyen kézzel melegítős csík is. Azoknak nem vagyok híve. Hosszabb távon drágább szerintem. Otthoni gyantázás szerintem nehezebb is. Úgy forgolódni hogy elérd a kívánt testrészt. Én a patronos híve vagyok, de lehet neked más fog beválni. Kezemet magamnak szoktam. Lábamat hónaljamat pedig a gyakorlati helyemen a tanító mesterkozmetikusom :)
2017. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Próba szerencse :)
2017. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ez a hideg gyanta csík szimpatikus.

SOS kell.

Az erősebb,vastagabb szőrszálakat is kitépi? Hagymástól?

Kézzel vagy hajszárítóval érdemesebb melegíteni?Mennyire tartós?

2017. aug. 14. 22:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen hagymástól kitépi. 3-4 hét talán.
2017. aug. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Talán hajszárítóval jobban fel tudod melegíteni,hogy jobban megragadjon rajta a szőr. De persze csak óvatosan.
2017. aug. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát lehet csak én vagyok ennyire béna, de nekem a hideg gyantacsíkkal sose sikerült szép eredményt elérni. Melegítettem én már mindennel, de hogy nem szedi ki az összes szőrt az is biztos. Mondjuk én az olcsóbbakat próbálgattam, a drágább árkategóriában biztos van olyan, ami jobb. De azért elsőre szerintem ne reménykedj túl sokban kell pár használat mire rájössz a jó technikára. Megint mondom, hogy lehet béna vagyok, de én már azon voltam a második használatnál, hogy inkább rajtahagyom a gyantát, le nem tépem mert ott halok meg :D Én ezért szeretem kozmetikussal csináltatni, nem kell kínlódni meg hosszú percekig gyűjteni a bátorságot, hogy letépd végre a csíkot.
2017. aug. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!