Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire tölt be fontos...

Mennyire tölt be fontos szerepet szerintek a külső, a szépség a mai világban, illetve a ti életetekben?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy szerintetek manapság egyre jobban erre irányul csak a figyelem, szerintetek jogos?

Számotokra mennyire fontos a külső bennetek és másokban egyaránt?Sokat adtok a külsőre, magatokat szépnek tartjátok(alapból) vagy tesztek annak érdekében valamit(értem ez alatt, hogy nem túl szerencsés géneket örököltetek, de a folyamatos ápolás, oda figyeléssel próbáltok változtatni)



2017. aug. 17. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Ha magamról van szó akkor elég fontosnak tartom. Szerintem alapvetően is szép vagyok, de nem az a fajta akire mindenkinek csorog a nyála, mert szinte tökéletes, és igen, teszek is érte hogy szebb legyek.

Más külsejével nem foglalkozom, kivéve persze ha párt keresek magamnak, egy nagyon helyes fiún természetesen megakad a szemem, de nem a tökéletest keresem, a lényeg hogy valami külsőleg(is) megfogjon benne, meg persze hogy ne legyen igénytelen. 19/l

2017. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én próbálom helyén kezelni a dolgokat, és alkalomnak megfelelően öltözni. Ha kell, akkor csinosan, ha kell, akkor praktikusan. Igyekszem a legtöbbet kihozni magamból, és olyan ruhákat választani, amik jól állnak. Nyilván nem véletlenül válaszolgatok a szépség és divat kategóriában... :)

Nem gondolom hogy manapság többet számítana a külső, régen is voltak elvárások, és ma is vannak, csak mások. Vannak akik túlgondolják a dolgokat, de ez régen sem volt másképp, pl nagymamám nagyon hiú volt, nyugdíjasként is fodrász, smink, festett köröm, kölni volt az alap.

2017. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Számomra fontos a külső, de nem vagyok a külsőm megszállottja. Összességében véve én is szépnek tartom magam, leszámítva egy-két olyan dolgot, amin nem tudok változtatni. De alapjában véve elégedett vagyok magammal, és teszek is érte, hogy ez így maradjon.

A külső másokban is fontos, elvégre az alapján születik meg az a bizonyos első benyomás. Viszont a szép külső semmit sem ér, ha a hozzá párosuló belső egy nulla. Akkor már inkább belső értékek egy átlagos külsővel! Én így gondolom.

27N

2017. aug. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Én fontosnak tartom.A mai világban ha valakinek nincs töredezetlen szőke haja,olyan fehér fogai,hogy ha rá mosolyog valakire kiégeti a szemét és teljesen porcelán bőre nem igazán tud befutni főleg külföldön.Az én külsőm ápolt és sokat törődök magammal,de nem akarok már a nagyon p!csás vonalba elmenni(tudod szoli,szőkítés,önbutítás és olyan diéta amitől 1 nap alatt 400 kilót fogyok).Az hogy jogos e az,hogy a szépségre irányul e figyelem igen mert ez azt jelenti,hogy azoknak az embereknek akiknek van eszük láthatják mennyi idióta ember van a világon nem leszek álszent én is idióta vagyok.Magamat nem tartom elég szépnek,de szépség nem megy a cukiságom rovására ugyanis 17 évesen olyan kis babapofim van mint egy 12 évesnek és sokan annyinak néznek,ami szerintem nem kínos mivel majd ha 40 leszek 20-nak fogok kinézni(vagyis remélem):)
2017. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, de nem minden. A műveltség, lelki igényesség nélkül talmi csillogás. Nagyon odafigyelek a külsőmre (tisztaság, arc- és testszőrzet, testápolási termékek, parfüm, öltözködés (ruha, cipő), izomépítés, fogak, étkezés, vitaminok, háziorvos, szakorvos, dietetikus). A belsőmmel is igyekszem (lelkiség, önfejlesztés, család, barátok, emberi kapcsolatok, műveltség, olvasás, igényes nyelvhasználat, utazás, idegen nyelvek, könyvek, zenék, színház, mozgóképszínház, művészetek, hobbik - és amiben élek: a tudomány). Kifejezetten szépnek soha nem tartottam magam, de 40 éves pasiként néztek 27 évesnek (nevezetesen egy nagyon igényes, izmos, modell alkatú barber gyerek). Persze, nem mindig megy minden százon, de mindannyian tévedünk, botlunk.
2018. márc. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pl nagyon szép vagyok, és egyáltalán nem vagyok sikeres, sőt. Foglakozok is vele, meg nem is, tisztán tartom magam, sokat tanulok inkább, minthogy a külsőmmel foglalkozzak. Munkakeresésnél és párválasztásnál nálam ez hátrány, mert szívesebben választanak a munkáltatók és a pasik is egy teljesen átlagos kinézetű lányt. Nekem párválasztásnál egyáltalán nem fontos, de nyilván vannak zsánereim.
2018. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én eddig mindenhol, mindenkitől azt hallottam, hogy fontos, főleg a mai világban.. De úgy látszik, ez csak az én környezetemben nincs így. Az évfolyam legnépszerűbb lánya egyáltalán nem szép, szóval szerintem nem ez a lényeg.
2018. márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!