Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon picik a melleim! Mit...

Nagyon picik a melleim! Mit tegyek? Várjak még?

Figyelt kérdés
Már 12 éves vagyok, és még csak most kezdenek el nőni a melleim. Még nagyon picik. És ez nagyon idegesít mert a többi osztálytársamnak meg barátnőmnek már nagy. Van egy olyan osztálytársam akinek akkora melle van, hogy ha fut úgy lötyög mint egy kocsonya. Na akkora nem kéne, de azért nőhetne már.
2010. máj. 25. 15:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Van 1 csomó jó felsőm, csak azokba már kéne egy kis cici. Ezért nem bírom hordani őket, pedig nagyon szépek és szeretném már hordni azokat. Mikor fog már megnőni a mellem???????
2010. máj. 25. 15:13
 2/15 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy idegeskedsz miatta nem segítesz a dolgon.

Nem tudsz mit tenni mint elfogadni így magadat. De még nagyon fiatal vagy bőven van még ideje nőni a melleidnek. Nekem volt olyan osztálytársam aki tök lapos volt aztán 16 évese egy nyár alatt 2 görögdinnyét növesztett magának. :)


De ha kicsi marad azt is túl lehet élni. Én most vagyok 22 éves és a 70/b-s melltartókból is van ami nagy rám. Én is utálom meg ilyesmi, de azért mégse dőlt össze a világ miatta, és még nem akadályozott meg abban, hogy párt találjak magamnak. :)

2010. máj. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

nekem 70/C a kosárméretem

160cm vok

és 12/l

2010. máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

az utolsó komment egyáltalán nem volt hasznos. nem azt kérdezte, hogy milyen nagy a melled, hanem hgy mennyi idő alatt nő meg.

kiscsillag. amikor én 12 éves voltam szinte semmi mellem nem volt, nem is hordtam "cs*cskirakós" felsőket, ezzel szerintem még ráérsz. a nők 21 a férfiak 18 éves korukig fejlődnek átlagban. nekem se nőtt még meg a mellem, maximum 75B-s melltartót hordok, de néha az is nagy, de még bizakodok, hogy nekiáll nőni.


légy türelmes, és sok sikert.

2010. máj. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Nekem 70/bs mellem van, 16 vagyok. En nekem is volt ilyem param. De sokan azt mondta, h akinek ilyenkor kicsik a mellei nagykorara csinosabb lesz, mint a nagymelluek. Es ha megnezed az atlagnal tenyleg igy van, nemtudom miert. Ezen ne aggodj! Mindenkinel mas a mellnovekedesi tempo. Lehet h akinek 1 ev alatt megno egy bizonyos meretre a masiknak 3-4 honap alatt no meg akkorara. Nyugi kiscsaj;)
2010. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12 évesen még semmi mellem nem volt!:) nyugi.. ugyan már.. 12 éves vagy a mindenit! :) igen nekem is vannak olyan osztálytársaim, de én csak röhögök rajtuk.. sztem gusztustalan... gondolj bele, általában a vékonyabb lányoknak kisebb a melle, mint a telteknek... én totál meg vagyok elégedve a mostani méretemmel, pedig nem vmi nagy szám.... pont múltkor röhögtünk egy lányon, akinek akkora volt hogy hú, de az ronda! legalábbis ha olyan ruhákat vesz fel. szóval a lényeg nyugi.. majd még nőni fog!:D
2010. máj. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Miért? Ha nem vársz még, akkor mit teszel?
2010. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12 evesen meg babaznod kellene kb, nem azon sopankodni, hogy mekkora a melled. Tudod nekem mar sok pasi mondta azt, hogy inkabb legyen kicsi egy mell, de feszes; mint nagy es logos. Gondolj bele, kesobb milyen lesz annak a lanynak a melle, akinek 12 evesen mar lotyog...
2010. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

12 évesen még valóban bőven van időd. De az is lehet, hogy soha nem lesz nagy melled. A kis cicinek is megvannak az előnyei. Például nem fog lógni szülés után. :P Szóval csak nyugi ás várj...

20L

2010. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ugyannn. keedves kérdező...minden bizonnyal lesznek nagyobbak is :)

Nekem sajnos nem hiszem, hogy sokat nőnének még..

16 éves vagyok és a 70/A-s leesik rólam :P

2010. máj. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!