Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet raszta hajam középsuliba...

Lehet raszta hajam középsuliba? úgy felvesznek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 28. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez iskolától függ. Én pld vallásos suliba járok, innen ki is rúgnának érte 😂. De előző sulimban nem érdekelt volna senkit.
2017. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úristen, de imádom az ilyen értelmes kommentelőket❤💕 köszi szépen a válaszod😃
2017. aug. 28. 12:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is sulifuggo. Itt van olyan suli ahol akar furdoruhaban is bemehetsz, mig nalunk piercingert is igazgatoit adnak, ha lathato helyen van
2017. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor csináltass raszta hajat felvételi után:) Amúgy lehet, hogy meg kéne érdeklődnöd akár régebben odajáró diákoktól, hogy mennyire tolerálják ezt, mennyire láttak ott érdekes hajviseletű embereket flangálni a folyosókon, hogy mennyire jellemző, mennyire elfogadott. Nálunk amúgy volt egy srác anno az én évfolyamomon, akit szerintem én már raszta hajjal ismertem meg 9.-ben. Meg később lett mégegy srác, aki 11-re van 12.-re csináltatott. Valszeg egyébként tényleg valamilyen szinten iskolafüggő. Amúgy leeht, hogy a tanárok azt mondanák, hogy inkább ne, inkább ne kockáztasd meg, amúgy ha már úgy bemész, és "kész tények elé állítod őket", hogy nem kérdezted, de már olyan lett a hajad, talán csak nem csapnak ki. Viszont, ha odamész egy tanárhoz megkérdezni, lehet, hogy megjegyez magának, és vagy ő , vagy esetleg valamelyik kollégája, akinek megemlíti, rád fog szállni. Vagy nemtom, suli első hetében nézegesd meg a sérókat, hogy mennyire extrémek, és akkor nem elhamarkodottan csináltatsz olyan frizurát, mert meglátod, hogy ez ottan mennyire dívik. Viszont, ha nem látsz pont rasztát, akkor az még nem jelenti azt, hogy nem tolerálják, jelentheti azt is, hogy előtted még senki másnak nem jutott eszébe a raszta hajviselet. Vagy esetleg tanulmányozd át a tablókat, hogy van-e rajtuk raszta ember. Mondjuk lehet olyan is, aki első 3 évben végig raszta volt, és csak a tablófotózáshoz lett már nemraszta.
2017. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó, mondjuk már úgy is m1, mert már meg van a rasztám, igaz kicsit lazák a lockok, de megvannak és imádo😍❤
2017. aug. 29. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!