Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, egy lány arca mennyire...

Fiúk, egy lány arca mennyire fontos nektek?

Figyelt kérdés

Elsődleges, hogy szép legyen arcra, vagy csak sokadik szempont?

Mi számít nektek szépnek? Kire mondanátok pl. hírességek közül, hogy szép az arca?


Köszönöm a válaszokat! :)

20L


2017. aug. 31. 16:50
1 2
 1/12 DollarDog ***** válasza:
100%

Nekem személy szerint elég fontos az arc! Hiába van jó teste a csajnak ha nekem nem jön be arc ügyileg! A mi számít nekem szépnek, na arra nem tudok válaszolni! De szerintem mások se nagyon tudnak :D

Nem hiszem hogy lehetne részletezni hogy mitől tetszik az éppen adott lány arca! Bejön és kész! :D

2017. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

nekem tetszik a szép arc, de ez nyilván relatív

izgató tud lenni egy szép arc, ha mosolygós és látszik a kisugárzáson, hogy vágyakozik, hogy élvezi, hogy akarja :)


24F

2017. aug. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha istennő teste van, akkor nembaj, ha nem olyan szép és fordítva is igaz, ha angyali szépségű arcra, nem számít, ha van rajta egy kis husi.

Hírességek közül pl. Megan Fox régebben kivételesen szexi és gyönyörű volt (most már nem tetszik annyira):

[link]

(nekem nagyon bejönnek a szeplők, a pisze orr, a húsos száj, a hosszú szempillák, szép szemöldök, a lágy vonások stb.

2017. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem fontos
2017. aug. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Esetleg mondanátok véleményt az én arcomról? :)
2017. aug. 31. 19:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, de nem látjuk :D
2017. szept. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Racsni01 válasza:
Utolsónak igaza van, elég nehéz látatlanba :D de hogy a kérdésre is válaszoljak. Attól függ, hogy mit szeretnék tőle... és szerintem mindenki megérti ennyiből :D
2017. szept. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Igen,küldhetsz képet privátban,ha akarod. :)
2017. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 DollarDog ***** válasza:
Nekem is küldheted a képet! :D
2017. szept. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám, hogy olyan hű de fontos lenne nekem az arc, az ember úgyis megszokja a szépet is, és a kevésbé szépet is. Persze van valami abban, hogy a külső megfog, a belső pedig megtart, úgyhogy az sem működik, hogy semmi nem stimmel a külsővel.(itt most nem teljesíthetetlen igényekre gondolok).
2017. szept. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!