Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiaknak pedikűr?

Férfiaknak pedikűr?

Figyelt kérdés

Barátom rengeteget dolgozik és nagyon csúnyácskák a lábai. Bőrkeményedéses, a lábujjai is furán egymáshoz voltak nyomódva sok ideig és ez látszik is. Most már beneveztünk egy jobb cipőre, de sokszor mondja, hogy fájnak a lábai és nem is néz ki valami jól. Nem zavar engem, szeretem így is,nem undorodom meg semmi, a munka nemesít alapon büszke is vagyok a lábaira, de ha lehetne akkor jobbá tenném egy pedikűr ajánlattal az életét, nem szokott elutasító lenni az új dolgokkal szemben, nem hiszem, hogy "túl lányosnak " tartaná, a kényelem érdekében történne a dolog.


Fővárosban tudtok ajánlani? Mindig fogadnak férfiakat is mindenhol? Milyen árakra számítsak ? Van fájdalmas része a dolognak ?



2017. szept. 2. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az igényes férfiak mind járnak pedikűröshöz, nincs ebben semmi.
2017. szept. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt nincs női-férfi szakasz,csak rendbetenni való lábak.

A kozmetikát sem csak nőknek találták ki .

2017. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!