Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ettől nőhet a szakállam...

Ettől nőhet a szakállam gyorsabban? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Egyik régi ismerősöm nyár elején még baba arccal mutatkozott, sulikezdéskor meg már szakállal. Megkérdeztem tőle,hogy mitől nőtt ki ilyen hamar.

Annyit mondott, hogy minden nap megmosta többször az arcát tusfürdővel. Ez lehetséges, hogy ettől? 17/F


2017. szept. 3. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Tusfürdőtől biztosan nem. Vitamintól, vagy esetleg mert nyár volt és akkor gyorsabban nő. Alapvetően ez alkati kérdés.
2017. szept. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez lehet hogy hülyén hangzik, de szerintem nem a tusfürdőnek, hanem a fogkrémnek és a kacsazsírnak van ilyen hatása, az én szakállam nagyon dús lett tőle kb. 3 hónap alatt. 18/L
2017. szept. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egyszer úgy berúgtam, a haverom mondta, hogy meztelenül táncoltam és belepisáltam másik emberek pofájába, hajába majd az egyik csaj ölébe beleültem és beleszartam. Majd hánytam egy nagyot.

Durva este volt, majdnem detoxba szállítottak...

14/F

2017. szept. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az konkrét válasz
2017. szept. 6. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!