Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A SmileOn, Bright White és...

A SmileOn, Bright White és ehhez hasonló otthoni fogfehérítőknek van szavatossága?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogyha megveszek mondjuk egy húsz alkalmas csomagot de csak négy öt alkalmat használom, mert úgy gondolom elértem a kívánt fehérséget, aztán négy-hat hónapra félreteszem (merthogy elvileg eddig tart a hatás) aztán újra csak ötöt használok, megint félreteszem és így tovább akkor az egyszer lejár és már nem használhatom?

Mert mondjuk ha csak egy évig jó nem fogok húsz darabosat venni..



2017. szept. 4. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
White Smilenak van.
2017. szept. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KissElla válasza:

Az én SmileOn szettemen a bontástól számítva 18 hónap szavatosság volt feltüntetve, gondolom a többin is ennyi.


Bár én a 4. alkalom után még nem voltam elájulva a fogaim fehérségétől, ezért folytattam 10 alkalomig és megérte. :)

2017. okt. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!