Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk volt olyanra példa, hogy...

Fiúk volt olyanra példa, hogy valakit megláttatok smink nélkül és nagyon nagy volt a különbség?

Figyelt kérdés
Lehet akár barátnő is, vagy bárki aki smink nélkül nem annyira nézett ki jól, más arcot láttatok stb.

2017. szept. 5. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Esetek 90%aban megesik, ha vakaki levakarja magarol az 5 kilo vakolatot😂
2017. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Mondjuk a csaj sminkben is ocsmányul nézett ki, de anélkül sem volt szebb, csak más. Borzalmasan festett.
2017. szept. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Remélem velem nem lesz ilyen soha. :D

Bár tényleg csak egy lehetelnyit sminkelek, (és ezt most tényleg úgy értsd, ahogy mondom, szóval nincs 2kg vakolat, igazából egy kis tubusnyi BB krémet szerintem 5 évig tartana elhasználnom) de ha lesz olyan bármikor, hogy egy kicsit jobban fogok, és lemosom magamról, remélem nem lesz ciki helyzetem belőle.

2017. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a vicces, hogy fordítva is volt már. Felmentem egy lányhoz jól nézett ki sminkben, nem volt rajta sok. Mikor lemosta szinte szerelmes lettem olyan gyönyörű volt.

Viszont sajnos többször ijed meg az ember, mint ezt tapasztalja :(

2017. szept. 6. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!