Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a mukorom levegore vagy...

Ez a mukorom levegore vagy uv-re kot? Ezek az eszkozok elegendoek hogy otthon sajat mukormot keszitsek magamnak vagy kell még beszerezni valamit hozza?

Figyelt kérdés
[link]
2017. szept. 11. 15:18
 1/7 A kérdező kommentje:

Amikor jartam kormoshoz kb ennyit hasznalt ugy emlekszem , de msot nincs anyagi fedezetem ra hogy 6000ftot fizesske havonta ra , eleg jo a kezugyessegem gondoltam kiprobalom magamon az elllesett dolgok alapjan , nagy segitseg lenne ha ennyibol megusznam


De jo csomagot valasztottam ugye ? Mas nem kell hozza jol emlekeztem? Mege z az ami levegore kot?

2017. szept. 11. 15:20
 2/7 anonim válasza:
53%
hát azért, ha ilyennel szeretnél próbálkozni legalább egy alap-tanfolyamra elmehetnél, mert a végén olyan kárt is okozhatsz magadban amiért sebészetre mész pl.
2017. szept. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Megis mivel okozhatnak kart ilyenre nem is gondoltam?

Nem fogom lereszelni a kormom tovig, es anyagbol is tudom a megfelelo aranyokat.

Bizros nem fizetek 100ezer ftot egy iylen tanfolyamra amit egy amator elso megmutatas utan megbir csinalni elmeletben es hozza kis gyakorlassal tokelyre fejlesztheti. 2 eve midnen honapban mentem van azert bele latasom mit hogyan.

Rengetegen vannak az orszagban akik sajat celra hasznaljak , tanfolyam nelkul. Azert ne mondjatok hogy akkor ordongosseg. Nyilvan elismerem gyakorlas. De nem azert mennem sokan mukormosnek e snem az orvosira mert annyira nagy tudast igenyel.


Egyebkent eszembe se jutott mason kiprobalni , kizarolag sajat celra rendeltem.


De tenyleg erdekelne mifele serulesekre gondolsz ?! Ugyis kiprobalom , de akkor segithetnel ebben mire is gondolsz.

2017. szept. 11. 16:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne wish-ről rendelj ilyet.Én egyszer egy körömlakkot és egy ragasztot rendeltem innem a koromlakk nem volt hajlando megkotni,a ragaszto meg semmit nem ragadt.Hogy mukormot tudj magadnak csinalni ahoz Diamond Nalis/kormos ellatobol kell venned alapanyagot.

Az alap zseles/porcela. Keszlet 10.000 ft es az tenyoeg jo

2017. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tul jo tapasztalat akkor , hat remelem bejon azert.
2017. szept. 11. 17:41
 6/7 anonim válasza:
Szakmabelikent rossz hallgatni.
2017. szept. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ja. es remelem ezeket a wishes cuccokat nem tetted ra a kormodre, meg elokeszitok sincsenek benne.
2017. szept. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!