Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek sem kifejezetten...

Szerintetek sem kifejezetten szépek a magyar lányok?

Figyelt kérdés
A legtöbb elég szlávos, vagy kissé ázsiai kinézetű, de igazából semmi különleges nincs bennük. A spanyol, francia, vagy mexikói lányok azért jobban ott vannak a szeren.

2017. szept. 12. 13:56
1 2
 1/15 anonim válasza:
49%

Gyönyörűek a magyar lányok/nők. Ők a legszebbek. :)

De más országokban is lehet szépeket találni.

2017. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
18%
Szerintem kifejezetten ocsmánynak, beképzeltek es pénzéhesek...
2017. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem többségbe vannak szépek csak egyre több az elhízott..

pont minap néztem végig az utcán, lehet csak eddig nem tűnt fel de legtöbb lányon nem kevés felesleg volt sajnos, férfiak mintha sokkal jobban adnának a külsejükre.. Én egyre kevesebb szép lányt/nőt látok az utcán nő létemre, pedig elismerem őszintén ha valaki szép .

2017. szept. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3 Igen, ezt én is észrevettem.
2017. szept. 12. 14:07
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

A spanyol és mexikói teljesen más: Most a világosabb bőrű európai nőket szereted vagy a latinos-sötét vonásúakat, kizárólag sötétebb hajjal, szemmel, bőrrel?


A magyar nők külsőre szépek, szebbek mint rengeteg más nyugati ország női (különösen nyugat-európai és észak-amerikai országokéi).


Mi az hogy semmi "különleges"? Nekem bőven elég, ha egy lánynak csinos pofija van és vonzó alkata. Ebben teljesen jók a magyar csajok.

2017. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Magyar nők után a szlávok a legszebbek de az ázsiai jelleget honnan szoptad ki nem tudom
2017. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
62%
Valóban szépek, ha az átlagot nézzük, de azért azt is hozzá kell tenni, hogy az ukrán, orosz, svéd, norvég, és dán csajok is ott vannak az élbolyban.
2017. szept. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
90%

Szerintem meg minden nációban vannak szépek és csúnyák.

Én még nem tudtam ilyen törvényszerűséget felállítani, hogy melyik nemzet női szépek, melyikek nem.

2017. szept. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
Ha az utxán megkérdezel egy magyar ferfit az azt fogja mondani hogy a magyar nők és ez számit szerintem amùgy én az Ausztràlokat szeretem még
2017. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
"A spanyol, francia, vagy mexikói lányok azért jobban ott vannak a szeren." Miféle szeren???? Jol hangzik, de mi az értelme?
2017. szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!