Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen típusba tartozok?

Dincsah mester kérdése:

Milyen típusba tartozok?

Figyelt kérdés
Ugye van tél, tavasz, nyár és ősz. De én soha nem talolm magam meg. Kék szemem, sötét barna hajam és kreol bőröm van.

2017. szept. 14. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt én most nem kifejezetten értem...

Zöld szem, barna haj, normál bőr. Nem kifejezetten kreol, de nem is hófehér. A kettő között.

2017. szept. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a tél jutott eszembe, a nyarat a sötétebb bőr miatt zártam ki, de kép nélkül, ennyiből nem lehet megmondani.
2017. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja, hogy te milyenbe tartozol??!

Bocsi, kicsit félreolvastalak. Úgy olvastam, hogy "tartoztok".

#1 voltam.

2017. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A tél típusúak a hófehér/fehér bőrűek, ez mindenképp kilőve. Nyár vagy ősz típusú vagy, kép alapján könnyebb lenne besorolni :)
2017. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ősz típusú vagy, utolsó voltam.
2017. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az ősz is lehetséges, nekem a fejemben a leírtak alapján egy élénk kék szempár jutott eszembe sötétebb bőrrel és hajjal, ami valószínűbb, hogy tél. A télnél egész fekete bőr is lehetséges, a nyárnál teljesen a finom, lágy színek a jellemzőek, a kreol általában nem passzol bele. De minden attól függ, mennyire kreol a kreol, milyen a kék, az a szem, kellene kép, vagy legalább bőven infó.
2017. szept. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A szemed élénk kék, szürkés kék vagy zöldes kék? A bőröd sárgás vagy barnás kreol? A hajadnak gondolom nincs vöröses beütése, de a fénye inkább ezüstös vagy arany jellegű? Csokibarna vagy inkább sár színű?
2017. szept. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! Utolsó, inkább zöldeskék, barnás kreol és arany színű inkább.
2017. szept. 15. 18:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor tuti, hogy ősz típus vagy :) Meleg vagy sötét ősz.
2017. szept. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2017. szept. 18. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!