Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Answer.hu webshop vélemények?...

Answer.hu webshop vélemények? állítolag 2 év garancia jár minden termékre (cipőknél) mennyire meg bizhatóak a termékeik? Van aki vásárolt már náluk? Vélemények, észrevételek érdekelnének. Sehol nem találtam róluk véleményt. /

Figyelt kérdés

2017. szept. 15. 18:03
 1/1 anonim válasza:

Egy hónapja küldik a futárt, háromszori elnézés és megrendeltük a visszáru miatt a futárt, azt a DPD futárt akikkel hetente találkozom (más cégtől is rendelek) csak azoknál működik a rendszer ha nem felel meg az árú. ANSWEAR nem szereti a pénzt visszafizetni... Csak akkor rendeljen valaki ha bevállalja, hogy nála marad az árú akkor is ha az nem felel meg. Még mindig jobban jártam, mint az előttem szólók.


[link]

2019. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!