Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon ronda vagyok. Életemben...

Nagyon ronda vagyok. Életemben még egyetlen egy ember sem mondta rám hogy szép vagyok. Ha valakitől megkérdeztem vagy megmondta hogy ronda vagyok vagy terelte a témát. Mit tegyek ha ronda vagyok és tetszik egy nagyon helyes srác?

Figyelt kérdés
Adok magamra... a hajamat mindig szépen megcsinálom, nincsenek pattanásaim, a szemöldököm is kivan szedve. Pont annyi sminket viselek ami nem túl sok. Egyszerűen már mindent kihoztam magamból amit kilehet. Mostmár tényleg csak az arcommal van gond. Nagy az orrom a szám nem illik a kerek arcformámhoz a fenekem nagyon izmos mellem nincs ettől meg úgy nézek ki mint egy fordított kérdőjel. Nem vagyok kövér még is olyan kerek az arcom, meg tokám is van:( Magas se vagyok.... Egyszerűen semmi eselyt nem látok arra hogy aki nekem tetszik az viszonozza az érzéseimet. Akárki akár mit mond hogy a belső a fontos. Bárki megállapíthatja hogy az sem szebb. Semmilyen vagyok belül is:( Azzal sem fogok meg senkit:((( Tanácsok? 16/l
2017. szept. 17. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet?
2017. szept. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kép? Privátban inkább
2017. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem szeretnék képet küldeni. Nagyon képek sincsenek rólam. Azért köszi
2017. szept. 17. 13:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tuti nem vagy ronda, amúgyis senki sem tökéletes. Az insta modellek is azért annyira "tökéletesek", mert szét vannak plasztikázva, szerkesztve, és sminkelve...

Aki meg azt tudja mondani egy lányra, hogy ronda az csak egy ritka nagy bunkó.

Nekem se mellem, se seggem. ÉS? Elfogadtam magam, én ilyen vagyok. Mindenkiben más a szép. Az lehetetlen, hogy senkinek se legyél a szemében szép... Nagyon relatív ez a dolog mindenkinél. Valakinek a szétsminkelt plázap**csák jönnek be, valakinek meg az egyszerű lányok smink nélkül.

Ha gondolod küldj magadról privátban képet, és segíthetek mit hogy sminkelj. :)

2017. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Sztem próbáld elfogadni magad olyannak,amilyen vagy.Hidd el senkinek sem egyforma a szépérzéke.Biztosan találsz majd olyan párt,akinek te vagy a legszebb.Ha sokat mosolyogsz és cserfes,humoros vagy azt a fiúk nagyon szeretik.Egy vidám belső csodával hat a fiúkra.Az is fontos,hogy öszhangban légy azzal a sráccal,akivel járni akarsz.Hiába lennél szépségkirálynő kinézetű,ha a "nagy ő"-vel nem egyforma.az érdeklődési köröd.Próbálj vmi sportot kitalálni magadni,amivel magabiztosabbá teszed az egyéniségedet és ez a kisugárzásodban is érezhető lesz a környezeted felé.
2017. szept. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki megpróbált segíteni. Rengeteg sportot kipróbáltam már : fociban mindig megsérültem, tánchoz nem volt ritmus érzékem, karatén már az első órán eltörtem a karom:( Nagyon ügyetlen vagyok, semmihez nem értek :/
2017. szept. 17. 15:10
 7/8 anonim ***** válasza:

ismerős erzes:( ha gondolod beszélgethetnenk:)

l

2017. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Járj úszni,futni vagy aerobikozni.Vagy egy menőbb edzőterembe,ott sok fiú van.:)
2017. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!