Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 27 evesen a rovid haj oregit...

27 evesen a rovid haj oregit vagy inkabb fiatalit?

Figyelt kérdés
Most mell ala er eppen a hajam, de gondoltam valtoztatok, valami rovid vallig erot gondoltam vagatni. De felek, h attol oregebbnek tunok... mit gondoltok, ez hulyeseg? Mindig hosszabb hajam volt, sosem volt annira rovid, h vallig erjen csak. Most barnabol megy szokebe a hajam, es ha rovidre vagatom, akkor is ugy szeretnem. Esetleg tudnatok motivalo kepeket mutatni?

2017. szept. 19. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez az arcformádtól, az arcvonásaidtól meg a böröd frissességétöl függ, általánosságban nem lehet megmondani.


A vállig érö haj meg minden, csak nem rövid.

2017. szept. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%

Csak azt ne!

Most a férfi beszél belőlem de mindég is rajongtam a hosszú hajú nőkért, Téged csak elképzelni tudlak de ilyen hosszú hajjal biztos nagyon szép és nőies lehetsz!

És pont ezen van a hangsúly a nőiességen!

Számomra egy rövid haj nem hogy öregít de nem is nőies!

Úgy hogy ha szeretnéd hogy megcsodáljanak a férfiak hagyd meg!!! :)

2017. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!