Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejön egy lányon...

Fiúk, nektek bejön egy lányon a kb nyakközépig érően rövid haj?

Figyelt kérdés

Szerintetek jól néz ki az ilyen haj egy lányon? Nektek bejön? Mert sokszor hallom, hogy egy lánynak hosszú legyen a haja, a rövid nem szép, de azt hiszem ezt inkább a teljesen rövid fiús pixi hajra értik. Vagyis remélem.

Első sorban fiúk válaszát várom, de persze lányok is írhatnak, nem akarok én itt nagyon megszabni dolgokat ;))



2017. szept. 20. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ a fejformától, arctól, hajszíntől is.

Netán te így hordod a hajad?

2017. szept. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Évekig hosszú, derékig érő hajam volt. Mikor megismerkedtünk a párommal, még akkor is olyan hosszú volt. 3 hónap után levágattam vállig érőre. Fél évvel később pedig nagyon rövidre. Hátul picit felnyírt, bal oldalon hosszabb fufruval. A párom szereti ezt is, sőt, azt monfta, hogy ezt jobban, mert nem fekszik rá este 😋
2017. szept. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, nekem a hosszú hajú lányok jönnek be. Minimum mellig érő haj, de a kedvencem a derékig érő.
2017. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jol all neki, akkor persze
2017. szept. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!