Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen érzés,...

Lányok nektek milyen érzés, hogy lóg valami a mellkasotokon (mármint ugye a melletekre értem)?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta foglalkoztat ez a kérdés , hogy lehet ezzel létezni, milyen érzés ,hogy alszotok tornáztok stb

18/F



2017. szept. 22. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát sz.ar.

Nekem régen nem volt mellem, amióta meghíztam, megnőtt. Utálom, visszasírom a régi "melletlen" állapotot. Tornázni nem szoktam, de biztos, hogy zavarna benne. Amúgy is zavar. lóg, nyáron izzad alatta, pff.

2017. szept. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek lóg ám. Most oké, hogy egy 80E méretű mellnek már komolyabb súlya van, de kisebb/közepes méretű mell nem szokott zavaró lenni.

Simán lehet vele tornázni, hason aludni is, nem érzem úgy, hogy bármiben gátol.

És neked milyen érzés, hogy a két lábad között lóg valami? :P

2017. szept. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nekem nincs kifejezetten nagy mellem, bár én szeretem, hogy ekkora. Nem zavar engem, mivel megszoktam, folyamatosan nőtt. Ha egyik napról a másikra nőtt volna oda akkor biztosan zavarna, de így nem :D
2017. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagy, melltartó nélkül azért a futás/ugrálás nem kellemes. De ezt nem is szoktam csinálni. Amúgy nem zavar.
2017. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kényelmetlen, de meg lehet szokni. Az enyémek elég kicsik, viszont természetüknél fogva lógnak, így ugrálás, futás közben zötykölődnek és fájnak, ha nem megfelelő melltartó van rajtam. Alvás közben nem zavarnak, tudok hason feküdni.
2017. szept. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm ,nem hittem ,hogy bárki válaszol :D

Egyébként a kérdésedre válaszolva én büszke vagyok arra ami a lábam közt van xD

2017. szept. 25. 15:10
 7/9 anonim ***** válasza:
:'D
2017. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én saját magamból kiindulva akarok A-s kosárt,mert később i életemben sportolni is akarnék,és nekem nem kell az,hogy ,minden egyes jumping jack-nél pofán vágjon a saját csöcsöm.:D
2017. szept. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
LooooooooooL
2017. nov. 12. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!