Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A végleges szőrtelenítés...

A végleges szőrtelenítés lézerrel melyik hatásos?

Figyelt kérdés
azt hallottam, hogy nem mindeyg milyen lézer? Vagy az hogy milyen eljárás, mert lézer alatt többfélét is érthetnek. Mit kell erről tudni? Melyik a legjobb? Mindegyik diódalézerrel történik? Azon belül nem mindegy, hogy milyen?

2017. szept. 27. 04:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Alexandrit, tökéletes, de még az ipl is az, igaz az villanó fény.
2017. szept. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom az mi. Az milyen technológiába tartozik? diódalézer?

és mi alapján mondod?

2017. szept. 27. 08:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

az ipl semmit nem ér, én voltam kezelésen, és ugyanúgy nő a szőr. lézerrel lehet jól eltávolíttatni, de azt is csak akkor, ha nem ilyen pár ezer ft-os helyre mégy. a diódalézer nem annyira hatásos.

valami plasztikai sebész, bőrgyógyász orvos honlapján nézelődj, náluk vannak komolyabb lézergépek, de ezek a kezelések többszáz ezer ftba kerülnek. azok viszont tartósak. végeleges egyik sem lesz, de évekre megszabadulhatsz a szőrtől.

2017. szept. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én azt szeretném elkerülni, hogy az alapján döntsek, hogy hányezer forint, én simán el tudom képzelni hogy egy hatástalant is rámysóznak 100ezerért, de lehet hogy hatásosat is lehet kapni 20ezerért, és az orvosi honlapok ugyanolyan marketingfogásokkal élnek, mint a szépségipar
2017. szept. 27. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!