Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon kiábrándító a fekete...

Nagyon kiábrándító a fekete bugyiban a fehér tisztasági betét? Ti hogy oldjátok ezt meg?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 00:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos színes tisztasági betétről mèg nem hallottam, pedig mókás lenne. Így viszont nincs más választás, megy a fehér mindenbe. Inkább az virítson, mint... na ugye. :)
2010. máj. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
régen a carefree gyártott fekete tisztaságit, de mostanság nem látom a boltokban
2010. máj. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Pár éve kapható volt fekete tisztasági betét is. Bár már egy ideje nem láttam ilyet sehol.

Szerintem az alap, hogy mielőtt intim helyzetbe kerülnél, előtte kikapod a tisztasági betétet. :) Én legalábbis semmilyen körülmények közt nem tenném közszemlére a pasimnak. Én ha tudom, hogy ilyen helyzet várható, akkor vagy nem is teszek be tisztaságit, vagy "akció" előtt sutyiban kikapom, és kidobom. :)

2010. máj. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Én is emlékszem, hogy árultak feketét, de szerintem érdeklődés hiányában szűnt meg.


Kedves legutóbbi válaszoló, én is így ügyeskedtem eddig, én se mutogatnám semmiképp, de akkor ezek szerint nincs is más megoldás. :)


Köszi a válaszokat!

2010. máj. 28. 06:08
 5/17 anonim ***** válasza:
36%
marha egyszerű, úgy veszed le a bugyid, hogy ne látszódjon
2010. máj. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Én ebből nem csinálok ügyet. Ez szerintem természetes dolog. No, meg abban a helyzetben legkevésbé érdekli a pasit a tisztasági betét..
2010. máj. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az tuti, hogy őt nem érdekli, de engem igen, és ez fontos. :)
2010. máj. 28. 07:32
 8/17 anonim ***** válasza:
Én mintha mostanában is láttam volt fekete tisztasági betétet, az Auchanban vagy a Tescoban... Fekete-fehér dobozban árulják, biztos meglátod majd! :)
2010. máj. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem, ha pasival intim helyzetbe kerülsz, bármilyen színű tisztasági betét kiábrándítólag hat. Ilyen helyzeten kívül pedig,amikor úgysem látja senki teljesen mindegy a színe...
2010. máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%
minek a tisztasági betét? ha menstruálok úgy sem szexelek.
2010. máj. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!