Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 167 cm vagyok es 41 kg....

167 cm vagyok es 41 kg. Vekonynak szamitok? 14/L

Figyelt kérdés
Mindenki mondja hogy milyen vekony vagyok,de en pont az ellenkezojet erzem es latom.

2017. okt. 1. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

A számok alapján kifejezetten sovány vagy. A baj az, hogy most egy olyan korszakodat éled, amikor kevés önbizalmad van, és teljesen máshogy látod a testedet mint amilyen valójában. Ha mások is azt mondják, hogy milyen vékony vagy akkor nyilván nem az ellenkője miatt mondják:D. Szerintem nem lenne rossz, ha tudnál erről valakivel beszélni(itt nem feltétlen pszichológusra gondolok), pl. egy családtaggal, akivel szoros a kapcsolatod, de egy őszinte, megértő barát is elég erre a célra. A lényeg, hogy NE HÁNYTASD MAGAD(bár nyilván nem csinálsz ilyet, azért ideírom, hogy még gondolatban SEM, mert ez a legrosszab dolog amit tenni lehet, és sajnos a te korodban sokan csinálják ezt), meg ilyesmi, egyél továbbra is rendesen.

Remélem tudtam segíteni :D

2017. okt. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Persze, hogy nagyon vékony vagy, én 170 cm vagyok és a normál súlyom 58-60 kg, egyáltalán nem vagyok kövér. Te alultáplált vagy, dokit meg kellene kérdezni, hogy nincs-e valami komolyabb bajod, ami miatt nem normális a súlyod.
2017. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rémesen vékonynak hangzik
2017. okt. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

14 évesen ez nem extrém vékony. Egy felnőttnek az lenne, de egy kamaszlány persze hogy vékonyabb mint egy felnőtt.

Biztosan nem vagy kövér, ha tényleg annak érzed magad, az kezdődő testképzavar is lehet.

2017. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Ha csak a számokat nézzük, mint paramétereket akkor igen, vékony vagy, nagyon is!

De a valóság az valóság :), mi nem látunk, lehet fizikai hús-vér valódban meg "egészséges" kinézeted van, mert pl. vékony csontozattal rendelkezel.

Ha bármilyen kétséged van tanácsos inkább orvosi véleményt kérned, ha bármi eltérés van , inkább szakember véleményezze és adjon tanácsot, instrukciót! :)

Üdv!

2017. okt. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Seprőnyélből is láttam már formásabbat...
2017. okt. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vernék beléd önbizalmat!
2017. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Élsz még? :(
2017. nov. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!