Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki érti ezt a nagy divatsz...

Valaki érti ezt a nagy divatszemüveg hordást? Mert én sajnos nem értem!

Figyelt kérdés
Valaki világositson fel mert nem tudom Miért lett ekkora divat?Én ellenzem de viszont megszeretném azt is tudni hogy miért hordják és miért jo?Én néha nagyon haragszok mikor az ismeröseim viccböl felveszik!Én 9 éve szemüveges vagyok és -6,25 és -6,75 és el szoktam nekik mesélni hogy milyen egy nap szemüvegesnek lenni de mindig csak legyintenek és nevetve mondják hogy nem olyan szörnyü az!19L
2017. okt. 5. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Fogadd el, hogy ők szeretik hordani, és ne a neten hisztizz, nem szép dolog!
2017. okt. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nem hisztizek és nem is lenézésnek szántam nem akarok bántani senkit csak szeretném megérteni az ök oldalukat is!Ez baj?
2017. okt. 5. 23:19
 3/9 A kérdező kommentje:
9 év alatt szerinted nem lehet elfogadni? Voltüár kontaklencsém is de az akkor sem olyan mint ha jo lenne a szemed.De a válaszodból itélve te is szoktál hordani divatszemüveget mert egyböl magadra vetted a kérdést! de az engem nem érdekel hogy ki hordja vagy ki nem!Én szeretném meg ismerni ezt a témát mivel én nem tudom milyen!
2017. okt. 5. 23:26
 4/9 A kérdező kommentje:
De ha véletlen valaki nemtud valamit és szeretne okosabb lenni a témával kapcsolatosan az már hiszti!!
2017. okt. 5. 23:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy nem olyan szörnyű a szemüveg, legalábbis nekem nem. -4.5 körül van a szemem évtizedek óta, semmi problémám nincs vele, pedig motoroztam egy csomót és ott a sisak le- és fölvételén azért bonyolít. A jelen szemüvegem ráadásul remekül néz ki :) Ha a szemüvegviselés lenne a legnagyobb problémám, az szerintem elég rossz lenne, mert az túl unalmas, az élethez azért sokkal nagyobbak is kellenek :D

De persze, biztos van, akit zavar, a te szemed pedig már elég rossz (az enyém is, persze).


Nem tudom, miért lett divat, de miért is ne? Az emberek szeretik feldobni a megjelenésüket jobbára felesleges dolgokkal. Ékszer sem kötelező, de díszít. Miért fáj ez bárkinek, nem tudom felfogni.

2017. okt. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

1,25-ös lencséim vannak, én pl evés közben utálom. Mindig leveszem. Messzire nem látok jól sajnos, így muszáj volt beruháznom. Am az orromról gyakran lecsúszik a szilikontappancsok alatt izzadó bőr miatt. Meg koszolódik ha a fejem tetejére teszem. Macera...nekem általában az, de sajna szükséges.


A divatszemüveg meg kb majmolás, feltűnősködés stb.

2017. okt. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én elvagyok a szemüveggel de mivel én alíg látok nélküle van pár esett hogy útálom pl volt olyan hogy le tettem az ágyra és el mentem fürödni mikor végeztem és kerestem hogy vissza vegyem hirtelen nem találtam ha szerencsém van akkor itthon van a párom és neki szoktam kiabálni hogy keresd mármeg légyszi de volt olyan is hogy reggel felkeltem és már akkor nem találtam 2 és fél órahosszát vakláltam mire nagynehezen megtaláltam
2017. okt. 6. 00:22
 8/9 anonim ***** válasza:
15%
Remélem, megvakulnak divatból.
2017. okt. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
#5 te idióta ezekben a szemüvegekben ugyanolyan üveg van mint a napszemüvegekben, csak átlátszó... majd szólj ha megvakultál a napszemüvegtől.
2017. okt. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!