Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról, akiket...

Mit gondoltok azokról, akiket az átlagosnál jobban érdekelnek a parfümök?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van valami, ami érdekli, neki ez.

Egyébként nehéz ebből megállapítani, mit takar az "átlagosnál jobban", mivel ebben a témában nincs egy általánosan meghatározott átlagos érdeklődés.

Szóval, miben nyilvánul ez meg?

2017. okt. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

engem kisebb koromban gimiben nagyon erdekeltek

imadtam ha ugy be voltam fujva mint egy parfumos bolt

azota is szeretem ha igy befujom magam es erzem magamon azt a bizonyos illatot de miota tomegkozlekedem rajottem ez az elmeny a hazam kapujaig tart

2017. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A saját esetemben azt jelenti, hogy kb heti egyszer benézek valahová szaglászni (Douglas, Müller, de van hogy csak az Auchanban szaglászom végig a tusfürdőket). Nem húzok magam után csíkot, és nem költök erre vagyonokat (főleg mintákat veszek). Sokszor olvasok angol parfümös fórumokat, ott vannak akik megszállottan vásárolnak is, illetve annyit fújnak magukra, hogy méterekről érződjön, és ezzel kapcsolatban is érdekelnek vélemények.
2017. okt. 7. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi rosszat nem gondolnék.
2017. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!