Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hölgyek! Ti hogyan oldjátok...

Hölgyek! Ti hogyan oldjátok meg, hogy a fürdőruha alatt az intim részeken ne lógjon ki a szőr, vagy ne látszódjon a borosta? Igencsak vékony lábközti része van a legtöbb fürdő alsónak, és merész felkanyarintás a bikinivonalon.

Figyelt kérdés

Hogy készültök fel rá?

Vagy csak azokon a napokon mentek fürdőbe, strandra, uszodába amikor nem látszódik semmi? Azt is meglátni, és csúnya, megviselt, heges a bőr, ha néhány naponta borotválják, mert a bőr is levágásra kerül, amit még nem szúrt át a növekedő szőr. Epilálni nem lehet túl rövid szőrzetet.

Nagyon kellemetlen lehet, hogy nem tehettek ilyen dolgokat bármikor.

Hogy élitek ezt meg?

Nem gondolom, hogy a többség túl van lézeres, vagy egyéb kezeléseken, de mégsem látok rakoncátlan kikandikáló szőrszálakat, ami megeshet, mert ami az egyik bikini alsóhoz jó, a másikhoz már csak akkor, ha mozdulatlanok maradtok. Mégis úsztok, guggoltok, nem takargatjátok.

A női öltözőkben fürdéskor, átöltözéskör levetkőztök egymás előtt.

Edzőterembe is csak szőrtelen állapotban mentek, vagy egymás között nem vagytok kényesek? Mert ott azért az edzőruha eltakar a férfiak elől, de mi zajlik a nők között?


Köszönöm szépen ha úgy gondoljátok, és megtiszteltek a válaszaitokkal!



2017. okt. 20. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Soha nem szőrtelenítek, legfeljebb a bikini vonalat vágom le. Nem zavar, ha néhány szál esetleg kilátszik. Nem csecsemő vagyok, hanem felnőtt nő.
2017. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyantát használok. Borosta nálam nem latszodik ki pedig különösképpen nem csinalok semmit vele:)
2017. okt. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Strand elott borotvalkozok, ahogy edzoterem elott is. 1 heten egyszer jarok csak 3 orara, mert egyetemre jarok es jol esik atmozgatni magamat, de nekem ennel tobb nem is cel, csak hogy ne fajjon a hatam, meg atmozgassam a rengeteg ules, gornyedes, iras utan magamat.
2017. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Én hetente kétszer csupaszra borotválom attól függetlenül hogy megyek fürdeni vagy edzeni azon a héten vagy sem. Nekem ez olyan természetes, mint hogy minden nap zuhanyozom vagy fogat mosok. És nem szokott sem kipattogni, sem hegesedni a bőröm. Ennek is csak annyi a titka, hogy jó krémet és éles borotvát kell használni hozzá.
2017. okt. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gyantázom. Ritkábban kell, mint borotvával és teljesen sima és puha lesz tőle. Gyantázom egész évben, mert naponta úszom, meg így érzem jól magam.
2017. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Borotválom rendszeresen az egészet, ha fürdőruhában mutatkozom akkor előtte mindig. Nekem nem lesz heges vagy sebes a bőröm borotválás után, nem látszik rajta semmi, szóval ezzel nekem nem szokott problémám lenni.
2017. okt. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már 14 évesen szőrtelenítem "ott" mert szertornáztam sokáig és elég kellemetlen volt hogy kilátszódott a szőr. Eleve amikor versenyekre mentünk, csak dresszben lehettünk akkor már, és verseny napján reggel csupaszra borotváltam. Szerencsére a bőröm ezt jól bírta, nem volt baj, meg megfelelően kezeltem utána. Csak alapból a dresszek többsége bugyi kivágása olyan mint a fürdőruháé, éppen csak annyit takar amennyit kell és bizony legtöbbször a bikinivonal borotválása kevés volt.

16 évesen anyám rábeszélt a gyantázásra, azóta is inkább 2 havonta eljárok leginkább bikinivonalam csináltatom meg inkább. Mivel már nem tornázok, ha el is megyek edzeni akkor sem viselem már a tornadresszt hanem kisnadrágot többnyire, arra felesleges a szőrtelenítés. A bikinivonalamnál elég jól kikopott már nem kell annyira sűrűn gyantáztatni. Ha megyek strandra többnyire van rajtam vagy rövidnadrág, vagy szoknya, és csak akkor veszem le ha bemegyek a vízbe. Simán bikinibe nem szeretek lenni, egyrészes fürdőruhát jobban szeretem, mert azoknál nincs ennyire merészen kivágva, legalább is ami nekem van, de azt csak akkor hordom ha nincs olyan forróság és csak úszni ugrok le a helyi kis strandra, ami többnyire sportuszoda.

2017. okt. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

Nekem a bugyi nem mutat alul semmit. Nem tudom mekkora neked a két combod közötti rész, de azt egy bugyi fedi általában. Láttam kövéreken, hogy nekik 4-5-ször nagyobb az a terület, ott már elcsúszhat a bugyi... Nincs ilyen gondom.

Hacsak nem 4-5 centi hosszú a szőr, akkor nem tudom minek kellene kilátszani. Nem értem. Vegyél normálisat, aminek vastagabb az anyaga és nem làtszik át. Dehogy kilátszon azt hogy? Nem mutogatod magad ott. Amiből meg kint van a szeméremdombod az kicsi rád.

Ennyi.

2017. okt. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezt ennyire túlparázni. Heti egyszer bőven elég leborotválni vagy ha érzékeny a bőröd havi egyszer gyantázni.

Én sem szeretem ha szőrös vagyok, de elég nagy bunkóság azért beszólni valakinek, mert nem tükör simára borotvált.

Mindenki foglalkozzon magával.

2017. okt. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

tudom, tudom. 2017-es kérdés de még csak most látom ugyhogy elmondom a véleményem. Én ma kezdtem el borotválni, nagyon jó érzés hogy kis puha és nem dzsungel, borotvát ajánlom. Idén strandon szerintem ugyanezt fogom csak max alabosabban.


12/L

2023. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!