Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szőrtelenítés átlagosnak...

A szőrtelenítés átlagosnak számít vagy divatosnak?

Figyelt kérdés
Nem értem ezt az egészet. Azt mondják szőrteleníti divat. De gyakorlatilag mindenki szőrtelenít. Akkor most aki szőrtelenít, az divatos, vagy átlagos?

2017. okt. 21. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Átlagosnak.
2017. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most éppen divat. A szüleink korában nem volt szokás. A nagyszüleink idejében pedig elképzelhetetlen lett volna egy szőrtelenített punci.
2017. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én kétlem, hogy ne lett volna szokás, hiszen már 100 éve lehet biztonsági borotvát kapni. A rakás fekete-fehér képen nincs hónaljszőre a nőknek és akad sok olyan felnőtt film is, ahol fazonos vagy éppen teljesen csupasz a nemiszerv
2017. okt. 21. 20:04
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Biztos volt olyan, aki régen is csinálta. Gondolom inkább Pesten volt ez divatos, a vidékiek között meg az értelmiség szőrtelenített inkább.

Manapság ezzel már nem lehet divatosnak lenni, hiszen mindenki szőrtelenít.

2017. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha megnézünk a youtube-on 80-as évekbeli reklámokat, akkor ott egyetlen modellnek sem szőrös a hónalja, bikinivonala.

Tehát a modellek már akkor sem voltak szőrösek.

De az átlagember, vagyis az átlagnő bizony az volt.

2017. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Átlagos.
2017. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyukám a 80-as években volt fiatal, és ő már akkor is szőrtelenített, ahogy sok barátnője is, ezt mesélte nekem. Persze nem volt annyira elterjedt mint ma, ma már ez a normális, az átlag.
2017. okt. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!