Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a sweet 16-ban...

Mit gondoltok a sweet 16-ban szereplő lányokról? Meg az ilyen stílusú lányokról egyébként?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy néha jó lenne egy napra kipróbálni az ő életüket. Aztán rögtön visszaváltozni a mostani énemmé és utána hálát adni az égnek, hogy nem vagyok olyan hisztis p.csa :)
2010. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lassan én is olyannak érzem magamat csak én az esküvő szervezkedéssel kapcsolatosan.
2010. máj. 29. 23:17
 3/5 anonim ***** válasza:
hát elkényeztetett, gazdak csitrik (de ezzel nem hiszem hogy újat mondtam :) ). de sokszor meglepődöm, hogy "ez 16 éves??" a legtöbbjük kb 20-nak néz ki. + a sorozat kapcsán rájöttem, hogy az amerikaiaknak szörnyű ízlése van, mindegyik csaj habos-babos, gusztustalanul giccses (vagy épp ri.bancos) ruhát választ magának. de azért néha én is lennék a helyükben... :)
2010. máj. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem bírom őket. tiszta idegroncsok néha. és általában tök átlagosak, kövérek csak felvannak nyomva apuci pénzéből. nekem jobban tetszik az exil-számkivetve az Mtv-n, amiben ezeket a lányokat küldik el a világ elmaradott tájaira, kevés pénzzel.
2010. máj. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szörnyűek! És nem irigységből írom. azzal nincs baj hogy ennyi pénzük van, a szüleik biztos sokat dolgoztak érte. De ahogy rikácsolnak meg hisztiznek mindenen ami egy kicsit is nem úgy van ahogy ők akarják az hihetetlen. Meg az is szörnyű ahogy szelektálják hogy ki jöhet be az ő "elit" partyjukra...
2010. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!