Hogy hízzak meg?

Figyelt kérdés

Tizen éves fiú vagyok és Megszeretnék hízni de nem azért mert vékony vagyok. Átlagos a testalkatom csak egyszerű szeretnék kövér lenni.

Esetleg valaki konkrét tippekkel? Vagy valaki hasonló vágyakkal? :)



2017. okt. 24. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit érdekes az az ok,h kövér szeretnél lenni.

Én mondjuk 2-3 kg t akarok csak felszedni,mert sovány vagyok,és ha felszednék egypár kg-t menne mellemre is meg fenekemre is talán :)

Amúgy egyél többet azt annyi.

2017. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért szeretnél kövér lenni?

Bár nem akarok senkit sem megbántani, és tudom, hogy a belső fontosabb, de első látásra egy átlagos testalkatú (ne adj' isten edzett) fiú számomra vonzóbb, mint egy kövér, és szerintem ezzel a legtöbb lány így van.


Ráadásul kockáztatod az egészséged (cukorbetegség, viszér, szívbetegségek, ízületi gondok), és valószínű az állóképességed is romlani fog, és szerintem elég gáz, ha mondjuk fiatal létére majd1 meghal, ha lépcsőznie kell egy emeletet.



De hogy válaszoljak a kérdésedre: egyél sokat, zsírosat, magas kalóriatartalmút, tömegnövelőt hatásút, egyél egyszerre sokat ritkábban. Akár le is tölthetsz egy alkalmazást, ami számolja a kalóriákat, és kitűzhetsz havi célokat.


Mindenesetre nem ajánlanám, szerintem inkább vigyázz az egészségedre, ha már nem azért akarsz hízni, mert sovány vagy.

2017. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kellenek tippek írj priviben :)
2017. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Írj privátba;)
2017. okt. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, hízni akarok.

1-2 éve csinálom is, több-kevesebb sikerrel.

😃

2017. okt. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia,írj 😊
2017. okt. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Patrick Bateman 28 válasza:
Anapolon 50 + gyorséttermi kaja minden nap , víz helyett csak cukros üdítőket igyál és végül de nem utolsó sorban próbáld minimalizálni a mozgást! ;)
2017. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!