Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Acélbetétes bakancs színesen?

Acélbetétes bakancs színesen?

Figyelt kérdés

Abszolút csak metált hallgatok,nem vonz se a diszkó se a tektonik stb., de az öltözködésemre ez nem hat ki. Csőnadrágot hordok belerínával vagy tornacipővel,színes pólókkal. Szóval abszolút átlag. Viszont szeretnék beújítani egy acélbetétes bakancsra. Nem egy sima feketére gondoltam,hanem amibe van még valamilyen szín,a Steelnek vannak is ilyen bakancsai. Csak az a kérdés hogy nem hatna-e gagyin a feliratos,mesefigurás színes pólóimmal? Esetleg hogyan tudnám kicsit rockosabbá tenni még? Mert a bakancs már régi álmom,de teljesen feketébe nemtudnék járni...

16/L


2010. máj. 30. 10:58
 1/4 anonim válasza:

o.O :D Am miért nem öltözködsz úgy, amilyen a zenei stílusod?

Sztem nagyon furcsán nézni ki...

Mesefigurás felső

Csőnadrág

Bakancs o.O

2010. máj. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor ne acélbetétest hanem sima Martenst vegyél.

Amennyiben a színes nem harsány pinket, cirtomsárgát takar, akkor okés is lehet. Barnákat, szürkéket, sötét kékeket, sötét pirosakat, mély lilákat minden további nélkül, én se hordok mindig feketét. A mesefigurák bocsi de gázak.


Színes acélbetétes bakancsot általában punkok és drogosok/hippik (zöld) hordanak. Ha nem akaraod hogy a metálosok kinézzenek ez tuti ne.

2010. máj. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha rockosabbá akarod tenni, akkor miért nem az öltözködésedet teszed azzá?

Sztem tök hülyén néz ki mesefigurás póló és bakancs -_-"

nagyon gáz!

ha metált hallgatsz, mért nem néézel ki úgy?

és ki mondta, hogy a rokcerek csak feketében járnak? Nem ű !láttálmég málha táskát? Az hol fekete? És az oly népszerú bordó baknacs?

2010. okt. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
te jó isten, ne hallgass azokra, akik azt mondják, hogy a színes póló, csőnadrág és bakancs hülyén néz ki együtt ! abszolút jó, kiemelkedő szerintem. úgy értem, igenis ad egy erős megjelenést. na,ha érdekelnek a ruhák, akkor a Lookbook.nu oldalon nézegessed a dolgokat (ha tudsz angolul, még jobb: fent jelöld be a bakancsot ! :) )
2011. szept. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!