Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Minden modell ügynökségnél...

13Vivi kérdése:

Minden modell ügynökségnél legalább 170centinek kell lenni?

Figyelt kérdés
14éves vagyok és úgy volt h be futok csak mivel nem voltam 170 és most se vagyok ezért nem érek semmit a "szép kis pofikámmal".

2017. okt. 27. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha látnak valami érdekeset az arcodban, akkor felvesznek 168-169 centisen is.

Ha nincs semmi extra, akkor megköszönik, hogy ott voltál és nem hívnak soha sem az életben...

Komolyabb modellügynökségek legalábbis így csinálják :)

2017. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ahhol voltam ott azt mondták érdekes arcom van és mivel még nem vagyok 170centi akkor menjek vissza ha elértem azt a magaságot de úgy vettem észre csak annál a modellügynökségnél van. Úgy h lehet megpróbálkozom máshol...
2017. okt. 28. 16:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, en ugy olvastam Palvinnal is hasonloan ment, ahogy leirtam az elso valaszomban.

Sok sikert hozza amugy, probalkozz masoknal.:) de azert megmondod hany cm valaszt el az 170-tol? Ha csak par, akkor ne aggodj, novesben vagy es valoszinu fogsz is noni meg. Lehet nem sokat, de van remeny

2017. okt. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még kell 8-10centi
2017. okt. 28. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elég sok.:/
2017. okt. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen tudom és azt mondták már nem sokat fogok nőni mert pár éve átestem a "hirtelen növésen".
2017. okt. 29. 16:05
 7/7 anonim válasza:

Nem. Minimum 172 cm-nek kell lenned.

De mivel 14 éves vagy, ezért van még esélyed megnőni, így ha látnak benned fantáziát, felvehetnek. Ha végeztetsz csontmérés vizsgálatot sportorvosnál, akkor ott megmondják, hogy kb. mekkorára fogsz nőni, és ha jók a kilátások, akkor még esélyesebb, hogy felvesznek.

2017. dec. 9. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!