Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetne pisze orrom?

Hogy lehetne pisze orrom?

Figyelt kérdés

14 L, mindig ha tükörbe nézek , a ronda orrom látom: kezd kampósodni és már egészen kampós és látni hogy az arcomba se illik bele és a személyiségem nagyon nem ilyen( cuki vicces aranyos vagyok) (nem egoizmussal mondom), kislányos vagyok, és nem illik hozzám ;) és mit csináljak? Mindig is pisze orrot szerettem volna.( nem egy tini hülyeség)Csak plasztikai műtéttel lehet megoldani? (500.000 Ft :0 ) ami nem olcsó.. hogy máshogy lehene? Ha eltöröm az orrom akkor lemegy a Pukli?

Köszönöm előre is a válaszokat, nagyon rég óta zaklat ez a kérdés ,hogy ezt a kis hülye problémát ami számomra egy nagy dolog ,hogy lehetne megoldani. [Társaságban nem is merek nagyon elfordulni, hogy nehogy az orrom lássák hogy milyen :(]



2017. okt. 30. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltöröd, akkor csak rosszabb lesz, ezt tapasztalatból mondom (el ugyan nem törtem, de gyerekkori baleset miatt ferde). Csakis plasztikával lehet változtatni rajta, szóval ha 18 éves korod után sem vagy elégedett, megműttetheted.
2017. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak plasztikai műtét
2017. okt. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbálhatod kontúrozni.
2017. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sminkkel lehet egy kicsit árnyalni, kontúrozni, nézz egy két videót. Instagramon és Youtubeon sok ilyen van. Próbalgasd, de ne legyen nagyon természetellenes, mert az hülyén néz ki!
2017. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem az egyenes orrok szebbek..piszém vab enyhén (fiú vagyok)
2017. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!