Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak, ki milyen módszerrel...

Férfiak, ki milyen módszerrel tartja karban a szőrzetét? (A félreértések elkerülése végett nem a teljes szőrtelenítésre gondolok)

Figyelt kérdés

Bizonyára mások is szembesültek már azzal a problémával, amivel én: olyan géneket örököltek, hogy jobban szőrősödnek az átlagnál, és akartak vele kezdeni valamit.

Esetemben a mellkas, has, váll és hát ilyen terület.


Néhányszor bevetettem a testszőrnyíró/szakállnyíró gépeket, hogy rövidebbé tegyem, úgy már teljesen jól nézett ki, viszont a műveletet követően a párom legalább 1 hónapon keresztül panaszkodott, hogy szúr, és ez elég sok kellemetlenséget okozott. Elhiszem neki, viszont engem nagyon zavar a dús és hosszú szőr, ezért keresek valamilyen módszert, hogy káposzta is maradjon, és a kecske is jól lakjon, létezik ilyen?


Másik kérdés: a váll és hát véleményem szerint olyan terület, ami jobban néz ki szőr nélkül, a többi területen kell. Mivel itt alapvetően nem jelenthet problémát a szúrás, a borotva teljesen megfelelő módszer (lenne), ha az ember meg tudná csinálni saját magának. :) (páromat nem szeretném erre kérni)

Manapság hova lehet fordulni ilyen problémával, hol tudják ezt elvégezni, egyáltalán létezik ilyen?


Köszönöm!



2017. okt. 31. 07:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Én testszőrnyíróval vágom rövidre,vagy szedem le teljesen.
2017. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!