Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatitok a nyelv...

Bijju kérdése:

Mik a tapasztalatitok a nyelv piercingel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Most inkább negatív dolgokra lennék kiváncsi mert pozitívakat már sokat olvastam!!

Am már van egy szépségpötty pc-m


2010. máj. 30. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
fúúj..undorítóó,főleg nyelvben :S
2010. máj. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi ari vagy de ezt akár hogy is nézem ez nem egy hasznos válasz volt...
2010. máj. 30. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt, most tervezem visszaszuratni. Azért vettem ki, mert éjszaka a felső golyó félig belement a nyelvembe, és feszítette a nyelvem, fájt ezért kivettem. Nem végleg akartam kivenni, csak így jött össze. Más rossz tapasztalatról nem tudok beszámolni. Nem lettem beszédhibás, nem akadályozott az evésbe. Észre se vettem, hogy ott van.

Én meg a szépségpöttyön gondolkozok, egyszer az a véleményem, hogy túl k.úrvás, egyszer meg, hogy nagyon tetszik.:) 23/L

2010. máj. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szia köszi a normális választ:)

am sztem a szépségpötty nem k***vás:D deh te érzed:D

2010. jún. 4. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!