Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 65 kilós 155...

Szerintetek egy 65 kilós 155 centis lány lehet szép, azért mert kicsit duci?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert a kérdésben leírt adatok igazak rám.15 éves vagyok és még nem volt barátom.Az ismerőseink mindig azt mondják nekem,hogy nem értik miért nincs barátom hiszen milyen szép arcom van.Ennek ellenére ahányszor megtetszik egy srác mindig úgy érzem,hogy csak azert nem lesz közöttünk semmi,mert van rajtam némi felesleg.

2017. nov. 4. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne szép?

Plussize modellek közül is egy csomónak gyönyörű arca van például...

2017. nov. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A testalkatnak és a szépségnek nincs köze egymáshoz.

Van 100 kilós szép nő és 45 kilós csúfság is.

Mint ahogy van 100 kilós csúfság és 45 kilós szép nő is.

2017. nov. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Igen, de többnyire nem a 100 kilósak szoktak szépek lenni,kedves második. Egyébként " milyen szép arcom van". Jó, oké, tegyük fel hogy így van. Csakhogy nem arcba vagy mellbe szoktunk beleszeretni, hanem komplett lányba. Szerintem lehet oka a túlsúly. Főleg ha rossz az eloszlás...
2017. nov. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Az ismerősök mindenkinek ezt mondják, ezt jobb ha megtanulod. Ők nem akarnak megbántani, sőt sokszor tényleg szebbnek is látnak bőven mint amilyen egyébként vagy.


Fogyjál ~15 kilót és jó leszel. Teljesen abnormális, hogy 15 évesen már ennyi felesleg van rajtad. Menjél sportolni, akkor is ha nem tetszik. Tegyél érte, hogy szép alakod legyen.

Egyrészt sokkal jobb lesz az életed, mert több pasit hülyíthetsz majd, másrészt egészségesebb is leszel.

2017. nov. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szia esetleg képet tudsz fel rakni úgy F/21
2017. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

Nem kicsit vagy duci, ha magamból indulok ki, 15 centivel magasabb vagyok de nem vagyok 65 kg.

Ha már most így nézel ki, nehéz lesz később lefogyni, sőt csak rakódnak a kg-ok. Biztosan szép és dekoratív vagy, de gondolj az egészségedre is, irány az orvos, mi okozza a hízást.

2017. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem a legjobb barátnőm is 155 centi csak ő 63kiló. Viszont szerintem neki is szép arca van és barátja is volt már pedig rajta is van felesleg. Vannak srácok akiknek tetszik és vannak akiknek nem. Ez egyénfüggő. De mint elöttem is írta egy válaszoló, hogy nem arcába szoktak bele szeretni hanem komplett lányba
2017. nov. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

"Vannak srácok akiknek tetszik és vannak akiknek nem. Ez egyénfüggő"


Az igazság az, hogy mindenkinek az egészséges alkat tetszik. Azon belül is lehet valaki véknyabb vagy húsosabb. Vannak pasik akik tudják, hogy ők sem túl vonzóak, vagy kevés az önbizalmuk. Valahogy "ló nincs, jó a szamár is" alapon megy. Ha nem így lenne, akkor a mindenki szerint jóképű, magas, izmos pasik mellett is látnánk duci lányokat.

2017. nov. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
38%
15 évesen ne kezdj kemény fogyókúra a. Hagyd el az egyszer télen dolgokat és később ha beállnak a hormonjaid akkor beáll a súlyod is. Ez a súly picit több mint kene de ne aggodj nem vészes, és ne tedd tönkre a szervezeted az éheztetéssel, ami amúgy később duplán jön vissza.
2017. nov. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
* egészségtelen
2017. nov. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!