Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Keskeny csípőjű, kis mellű...

Keskeny csípőjű, kis mellű nőként sosem leszek annyira nőies mint egy szélesebb csípővel rendelkező nagy mellű?

Figyelt kérdés

2017. nov. 5. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
ha van nőies, szexi kisugárzásod, akkor így is lehetsz nagyon vonzó!
2017. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha eleve kisebbségi érzésed van, akkor nyilván nem leszel nőies, nem lesz nőies kisugárzásod.

De ha nem foglalkozol a keskeny csípőddel és a kicsi melleddel, hanem elfogadod, hogy ez van, Te így vagy nő, és büszkén lépsz ki az ajtón, akkor csak úgy forogni fognak utánad a férfiak...

2017. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Teljes mertekben igazat adok a #2-es valaszolonak.

Nekem peldaul kis melleim vannak es vekony derekam. Egy ideig en sem szerettem ahogy kinezel, de megtanultam szereti sajat magam. Ahhoz hogy masoknak tetszel elpszor fogadd el magad. Ugyanis valahol valakinek te pont igy fogsz tetszeni. Akinek nem az meg ne erdekeljen :)

2017. nov. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
A barátnőm kismellű vékony csípőjű csaj. Valójában 100% ig az ideálom. Sportos és nagyon szexi nőies. Ő sem volt elégedett magával mielőtt összejöttünk, de idővel miután látta és erősítettem, hogy nekem mennyire szép, azóta teljesen kivirult, magabiztos lett. Ez pluszban mégjobban tetszik nekem.
2017. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
50%
Jessica Alba sem épp egy homokóra alkat... mégis sok férfi szerint szexi csaj.
2017. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha ez olyan alkat amire gondolok, akk az szexi nagyon nekem.

Esetleg linkelnél egy képet, aki hasonlít rád?

28F

2017. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

Én leszek a fekete bárány és bocs, de nem, nem leszel. Egy homokóra alkatú, kellöen telt nő (nem duci és nem dagi) viszi a prímet szexisség terén.

Hasonlitss össze két képet, te magad is látni fogod, h a vékonyabb alkatnál sokkal szexisebb a telt.

2017. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Annyira mint az általad leírt típus nem lehetsz, de nôies igen. Tele van a világ különbözô karakterekkel. Hidd el, többen is lesznek, akik téged nagyon vonzónak fognak találni.
2017. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7

Nem vagyok nagyon vékony. -.-

2017. nov. 5. 19:45
 10/12 A kérdező kommentje:

Jó, igaz.. az igazi férfi is 190 felett kezdődik, széles vállal, izmos test, markáns arc.

Lehetőleg barna szem és fekete haj. Úgy az igazi.

2017. nov. 5. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!