Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti a törölköző mindig ugyanazo...

Ti a törölköző mindig ugyanazon részével törilétek meg az egyes testrészeiteket?

Figyelt kérdés

nálam így van:


-középső felső résszel, az arcomat és a hajamat


-szélső felső résszel a karomat


utána a hátamra dobom, az alsó szélső résszel megint a hajamat és a fülemet


a középső résszel a hátamat végigsuvickolom, és újra magam elé teszem, a középső résszel a hasam és mellkasam


középen ráharapok, hogy könnyebb legyen tartani, az alsó részekkel talpamat lábszáramat, a combomat, végül a f@rkamat és seggemet, ti hogy?



2017. nov. 7. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy kis törölköző van a hajamra, arcomra. Nagy törölköző a testemre.

A kádból kilépve a kicsivel megtörlöm az arcom, ha hajat mostam, akkor turbánba csavarom a hajam. A nagyot magamra tekerem. Aztán úgy a hátamra terítve törölközök. A széleivel-sarkaival a lábam, kezem. A közepével a hátam aztán az elülső részeim. Utoljára a popsit, majd a lábfejem.

2017. nov. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
Külön van a hajamra, az arcomra és testre. Először a hajasba beletekerem a hajam, utána az arcosba törlöm az arcom, aztán a nagyot a hátamra dobom, a széleivel törlöm a karomat, a középső részét húzgálom a hátamon, utána mellkas-has, majd a kád szélére teszem, egyik lábbal rálépek, megtörlöm, kilépek, másik lábbal ugyanígy, utoljára jön a fenék-nemiszerv kombináció.
2017. nov. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is három törölközőm van.

Ha hajat mosok, a hajas törölköző az első, még a kádban a hajamra csavarom, különben semmit nem ér a többi törölközés a víztől csöpögő hajam miatt. Utána jön a kis törölköző, amivel az arcom törlöm meg, hogy lássak.

És végül a nagy törölköző, amivel úgy szállok ki a kádból, hogy először kiterítem a kád szélére (kifelé lóg), és fellépek a kád szélére, hogy megtöröljem a talpam, először az egyiket (kilépek) és utána a másikat, így nem mancsikolom össze a fürdőszoba padlót. Utána pedig fentről lefelér áttörlöm magam. Nem nagyon szoktam figyelni, hogy a nagy törölköző mely részébe mimet törlöm.

2017. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy sikerul. A hajamat kulon torolkozovel szoktam, de csak azert, mert az fullra elaztatja, utana avval mar nem tudok megtorolkozni + annyira nem lehet megtorolni, hogy ne csopogjon belole a viz, szoval a fejemen van a torolkozo, amig meg nem szaritom a hajam.
2017. nov. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kis torolkozo az arcomra, Egy nagy a hajamra es egy szinten a testemre.
2017. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lábamnak külön törölköző van, abba szigorúan csak lábat törlök. Van egy az arcomra és egy a testre hajra is. Össz 3
2017. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azt nem írtam, hogy fürdés után legalább 1 percig még rázom magamról a vizet, mint egy kutya
2017. nov. 8. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!