Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Józsefvároson kisebbségiek...

Józsefvároson kisebbségiek álltal árult parfümök azok eredetiek lehetnek vagy nagyon jó hamisítványok?

Figyelt kérdés

Józsefvárosi piacon jártam,ahol gyanus kisebbségi figurák kínálgatták a parfümöt.Mivel kiváncsi tipus vagyok, megnéztem a kínálatát.Volt nála minden kis és nagy kiszerelés egyaránt.Ki is bontotta fel is ráztam( ha minden igaz így lehet megállapítani,hogy igazi e vagy sem, a buborékok 10-15 mp alatt tüntek el teljessen, tehát ha minden igaz akkor "eredeti" )stb.

Kérdezgettem az eredetéről persze ment a terelés.Az ára 1/3 a volt a bolti árnak, de inkább hagytam a francba , nem vettem meg, inkább maradok a bolti verziónál.

Kérdezem én ezek akkor most eredetiek vagy nagyon jó minőségü hamisítványok?.Az illat ugyan olyan volt,amint amit használok. Még késő este is érzett a csuklómon az illata egész intenzíven.

Másik kérdés, ha lopott akkor hogy a jóistenbe lopják ki ezeket a mai világba, mikor már mindenféle csipogók meg kapuk, kamerák stb vel vannak ellátva a boltok..


2017. nov. 7. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet a raktárból csempészik ki vagy a sofőrök bugázzák . De tökéletes hamisítványt is árulhatnak a kínaiakkal is együtt .
2017. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hamisítvány mind.
2017. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi más lenne, mint hamis. Ugyan már királylány... és cigánytól eleve nem veszünk semmit.
2017. nov. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!