Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Válaszolnátok a gyanázással...

Válaszolnátok a gyanázással kapcsolatos kérdéseimre?

Figyelt kérdés

Menni fogunk úszni és szeretnék intim gyantáztatni a puncimon teljesen. Meg láb és kéz is. A k3rdéseim hogy mennyire fáj ti hány ébesen kezdtétek és le kell e venni a bugyit az nem gáz ha a bugyim fehérfolyásos vagy valami vagy a puncim olyan esetleg. Lemossa valamivel vagy utána bekeni? Mi a pontos részletes menete?


Köszi az értelmes válaszokat


12l


2017. nov. 8. 17:39
 1/4 anonim válasza:
Lábamat és karomat 13 évesen kezdtem gyantáztatni, az első és második alkalom eléggé fájt, de utána már nem volt gáz (zárójelben megjegyzem, hogy magas a fájdalomküszöböm). Azt tanácsolom, hogy a puncid ennyi idősen ne gyantázd, mert iszonyatosan fáj, felnőtt nőknek is, akik már jártasak a témában.
2017. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szokták mondani a szépségért meg kell szenvedni! Szerintem inkább borotváld le és hidratáld! Vannak borotválkozás utáni testálolók. Ja és ha hajbalzsammal borotválkozol az selymessé teszi a bőröd próbáld ki. Csak ne mindennapos rendszer legyen a borotválkozás. Kimondottan nőit használj ès csak finoman.
2017. nov. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még váloszolnátok néhányan? 😉
2017. nov. 10. 19:16
 4/4 anonim válasza:
Teljesen, szerintem ne szőrtelenítsd ott hanem csak a bikinivonalat.A karodat, szerintem felesleges mert úgy se nagyon látszik, ha meg igen a nap kiszívja a színét.Ne borotválj , mert azt kb. naponta kell és gondolom úszni nem csak egy alkalommal fogtok menni+ a borotva megerősíti a szőrt, és szúrni fogja a lábadat. Szerintem a bikinivonlat gyantázd a lábadat pedig epiláld.
2017. nov. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!