Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lányok tényleg csúnyák...

A lányok tényleg csúnyák lennének rövid hajjal?

Figyelt kérdés
Rövidre szeretném vágnatni a hajam, oldalt 1-2 centisre, fent mondjuk olyan 6-7 centisre hagyni. Baromira unom már a hosszú hajamat, nem áll sehogy, szerintem csúnya. De mindig azt hallom, hogy egy lánynak igenis legyen hosszú haja, különben nem is lány, esetleg leszbikus... Ki mit gondol erről?

2017. nov. 9. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
teljesen ugyanezt, a lánynak legyen hosszú haja
2017. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek sokkal jobban áll, mint a hosszú haj. Illetve úgy is mondhatom, hogy nem mindenkinek áll jól a hosszú!

Finom, nőies vonásokkal nagyon is vonzó tud lenni.

Ha bizonytalan vagy, akkor fokozatosan vágass belőle. Először pl. egy vállig érő bob frizura. Ha tetszik, akkor legközelebb rövidebbre. Ha nem, akkor pedig gyorsan visszanő hosszúra. Nem tudom, hogy most milyen hosszú a hajad, de ha egyszerre kb. 10 centivel lesz rövidebb, az nagyjából jó. Ha rövid lenne, akkor is havonta kell menni fodrászhoz. Nem oszt, nem szoroz, ugyanúgy ki kell fizetni. :)

Esetleg virtuális frizurapróba se lenne rossz előtte. Pl. taaz.com

2017. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Nekem rövid hajam van. Mindenki szerint jobban áll, mint a hosszú. Sokkal jobban érzem magam így. Minden ismerősöm nagyon nőiesnek tart. Sőt úgy gondolják nőiesebb vagyok, mint egy átlag korombéli. Ehhez nyílván hozzájárul a viselkedés és az öltözködés is.

Viszont nekem nem tüsi a hajam, hanem klasszikusabb pixie.

Biztos vannak olyan pasik akik szóba sem állnak rövid hajú lánnyal, de sokaknak kimondottan ez tetszik, vagy közömbös számukra a haj hossza. Ez az én tapasztalatom. De biztos, hogy nem növeszteném meg egy pasi kedvéért sem.

Vannak olyan fazonok amik egy lazább sportos stílussal már tényleg nem nőiesek.

De a stílusnál fontosabb a fej és arcforma ahhoz, hogy valakinek jól álljon.

Meg különben is nem annak a nőnek jobb, aki rövid hajjal is nőies, mint akinek hosszú haj kell hozzá, mert anélkül észre sem veszik? Vagy nélküle kimondottan csúnya, mert nincs ami elvonja az arcáról a figyelmet?

2017. nov. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Tényleg. Egy nőnek hosszú haja van.
2017. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
79%

Dehogyis. Nekem kifejezetten jobban tetszik a rövidebb haj, egyszerűen vagányabbnak tartom. A nagyon hosszú haj nekem kicsit unalmas, és sok embernek van kifejezetten ápolatlan kinézetű hosszú haja foltos festéssel meg 10 centis töredezéssel a végén.


Aki szereti magán a rövid hajat, és jól áll neki, annak a kisugárzása is jobb és alapvetően jobb megjelenést kölcsönöz neki, mint egy olyan haj, amit nem szeret vagy ami nem mutat jól rajta.

2017. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Én sosem vágatnám le, de van akinek jól áll. Kép nélkül persze azt nem tudom megmondani hogy neked hogy állna
2017. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Akinek jól áll, az nem csúnya rövid hajjal sem. Sőt, még szebb.
2017. nov. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Én imádom, ha egy lány teljesen rövidre vagy kopaszra vágatja a haját. (F)
2017. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!